Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Áruk Háza webshopból rendelt...

Áruk Háza webshopból rendelt már valaki telefont?

Figyelt kérdés
Néhány perce utolsó megfelelő opcióként innét rendeltem a Samsung Galaxy A70-et. Eleve a neve is olyan "bazárosnak" tűnik, másrészt e-mail helyett sms-ben jeleztek vissza, hogy a rendelésemet rögzítették. Ezek miatt kissé gyanakvó lettem: tényleg új telefont árulnak, bontatlan csomagolásban, vagy használtat, esetleg újracsomagoltat? Erről konkrétan semmit nem írnak az oldalon, telefonon meg nem akarom megkérdezni, nehogy azt higyjék, hogy leminősítem Őket! Tapasztalatok esetleg, aki már rendelt innét telefont?

2019. szept. 18. 16:10
 1/2 anonim válasza:
Nem rendeltem de elvileg jo de inkabb www.emag.hu/ rol rendelj 3-4 nap szállítás
2019. szept. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezért írtam, hogy "megfelelő opcióként", mert 1-2 nap szállítási idő lenne jó, amikor itthon vagyok megrendelem, és 2 nap múlva MÉG itthon vagyok és át tudom venni, biztosabbnak érzem, ha magam intézem! :)
2019. szept. 19. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!