Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik webshopból érdemes...

Melyik webshopból érdemes Xiaomi telefont rendelni, ahol nem a webshopban tákolt rommal adják?

Figyelt kérdés

Pontosabban egy Xiaomi Mi 6 lenne az (Eustock nem árulja)

Ezeket találtam (nem tudom ezek megbízhatók, e?


B-tel

FirstPhone

PureMobile

e-Stock (Nem Eustock!)


Ha szerintetek ezek közül valamelyik megbízható, akkor segítsetek, írjátok le a tapasztalataitokat!


Persze várok még oldalakat, ahol nem webshopos rommal és bontatlan csomagolásban adják, lehetőleg garanciával!

Köszönöm.



2017. nov. 2. 16:57
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Hm... Még nem is hallottam olyasmiről, hogy


"webshopban tákolt rom"


...

2017. nov. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel az ujabb Xiaomi mobilok bootloadere zárt, azokon nem lesz tákolt rom, csak kérésre lehet nyitni.

Mivel nincs hivatalos forgalmazó, bármelyik boltban veheted, az Eustocknak viszont van hazai szervíze

2017. nov. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, csak ők pont nem árulják ezt a telót :/
2017. nov. 2. 19:15
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]

Plusz a vám és áfa, 30000 ft kb.

2017. nov. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
[link] Itt van rá egy év garancia is, innen érdemes?
2017. nov. 2. 19:41
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Sehonnan ha nem akarsz csalodni.. inkabb egy clonet veszek mint hogy egy sajomi :')


Ui: ha lepontoztok azzal elonyt kapok mert tegnap is este 21.helyen voltam es most meg 13. A toplistan vazzegg :D

2017. nov. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Em megbízható oldal.

2017. nov. 3. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A xiaomishop.hu-ban sokan csalódtak. Olvass itt a gyk-n. Írd be a keresőbe ad egy rakás találatot. :(

Én a hardverarpro.hu-n venném. Vagy keress EU raktáras webshopot. Minden nagyobb webshopnak van, tinydeal, ibuygou, gearbest, antelife stb.

2017. nov. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Trevor. ***** válasza:
100%
Ha már EU raktáras webshop, akkor ajánlom a Spemallt. Van magyarországi raktáruk és szervizük.
2017. nov. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#6 miért rossz a Xiaomi? Ha ezt válaszoltad, megindokolnád?
2017. nov. 3. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!