Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetséges h megbuherálták a...

Lehetséges h megbuherálták a telefonomat?

Figyelt kérdés
Egyik reggel készülödtem az iskolába és mivel már nem volt korán, ezért hangosan elkezdtem zenét hallgatni. Készülődés közbe néha néha megállt a zene(spotify-on) , de nem igazán foglalkoztam vele, mert azt hittem biztos a nettel van valami. Majd amikor a telefon közelében voltam hallottam, hogy amikor megáll a zene valami más szól a hangszóróból. Előszőr csak ilyen motoszkáláshoz hasonló hangokat hallottam majd amikor megmutattam anyámnak (és ő is rácsodálkozott) elindultam a fürdőbe és hirtelen megint megállt a zene, de most sikítások jöttek ki a mikrofonból, 2 percre rá nevetés, majd utoljára valami külföldi nyelven beszélő embereket hallottam, ekkor ijedtemben inkább kikapcsoltam a telefont... valakinek van tippe, hogy mi lehetett és hogy mit tegyek a megismétlődés ellen?

2019. szept. 18. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

"de most sikítások jöttek ki a mikrofonból,"


A hang a hangszóróból jön, nem a mikrofonból. Lehet, valami TV csatorna jött be..

Elkerülni meg sehogyan sem tudod.

2019. szept. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen hangszóró van? Lehet az van amit az első írt.
2019. szept. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Véletlenül írtam másodjárá mikrofont... hangszóróra gondoltam...
2019. szept. 18. 20:09
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom reklámokat játsz le a spotify néha.
2019. szept. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Reklám
2019. szept. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Elő vagy fizetve a Spotify Premiumra?


Ha nem, akkor minden bizonnyal reklámok voltak


Hallgass offline zenét

2019. szept. 19. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Spotyfi ha ingyenesen használod reklámokat ad be akár egy zeneszám alatt is .
2019. szept. 19. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Van prémiumom... de ha reklám lett volna, nem hinnem, higy sikítozást meg furcsa nevetést és valami arab szerű beszédet dob be ráadásul ezt így kb másfél perc alatt... Meg már majdbem egy éve hallgatom itt a zenét és most csinálta ezt először.
2019. szept. 19. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!