Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha tönkrement a telefonom, de...

Ha tönkrement a telefonom, de azon voltak számomra fontos képek/videók azokat még meglehet menteni valahogy?

Figyelt kérdés
Amúgy nem tudom mi romlott el benne,semmi bajt nem csináltam vele,egyszer csak kikapcsolt magától és azóta nem működik.Nem tudom ez ilyenkor számít-e.
2019. szept. 19. 21:54
 1/4 anonim válasza:

Nem minden esetben sajnos. :( Attól függ, mi ment benne tönkre. Nekem is ugyanez történt a telefonommal, de azt nem lehetett megjavítani és az összes képem elvesztettem.

Vidd el szervízbe, ott meg fogják mondani.

2019. szept. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De hiszen volt mentes a kepekrol, legalabb a felhoben, nem?


Nem...?

2019. szept. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
A "számomra fontos képek/videók" legfontosabb jellemzője, hogy van róluk másolat. Az android, ha van google fiók, a fénykép elkészítésekor azonnal feltölti a felhőbe. Ha ki van kapcsolva, akkor az így járás kategória.
2019. szept. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden kép Google fotók tárhelyén is meg van , illetve számomra fontos dokumentumok drive is megvannak .
2019. szept. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!