Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Részletre vett telefon kicseré...

Részletre vett telefon kicserélik?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem egy samsung galaxy A20E telefont úgy ajánlották, de egyáltalán nem tetszik


Ki szeretném cserélni egy huawei10 lite ra

Tmobilos vagyok részlete vettem



2019. szept. 21. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Ezt tőlük kérdezd, hátha bejön.

Egy kérdést megér.

2019. szept. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kölcsönző, hanmem üzlet. Ha nem tetszik, miért vetted meg? Ez bizony rád száradt addig, ameddig ki nem fizetted az utolsó részletet is. Szép lenne ha az összes meggondolatlan impulzusvásárlásnak a forgalmazó inná meg a levét.
2019. szept. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Egy ilyen alacsony árkategóriájú mobilt részletre venni több mint proliság, már-már felelőtlenség.
2019. szept. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem cserélik, hogy gondolod?
2019. szept. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2019. szept. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Vettem egy zacskó chipset, de nem ízlik, ha visszaviszem kicserélik egy tábla Milkára?! Kb. ilyen. Dehogy cserélik.
2019. szept. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!