Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kicserélik a készüléket?...

Kicserélik a készüléket? Többi lent.

Figyelt kérdés

Volt egy vízálló Sony xperia M4 aqua-m.

Meghibásodott, bevittem garanciálisan.

Kicserélték egy xperia xa-ra, ami nem vízálló. Hát én nem véletlenül vettem vízálló készüléket. Most, ha én azzal vissza megyek, hogy csereljék ki vízállóra, akkor kicserélik?



2017. aug. 18. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
örülj neki,hogy kaptál egy jobb telefont...
2017. aug. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Először is, nem ez volt a kérdés.

Másodszor, tapasztalataim szerint nem jobb.

2017. aug. 18. 13:22
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
pedig jobb az xa,de mindegy,úgy se fogják kicserélni,add el az xa-t és az árából vehetsz akár két m4-et is 1-es voltam...
2017. aug. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Tán ha ott mindjárt szólsz...nem amikor már elhagytad az üzletet. Most akkor menj vissza, és kérdezd meg.
2017. aug. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez nem így működik. Egy bizonyos árkategórián belül választhatsz másik telefont. Már ha épp van bent több olyan is ami ennek megfelel.

Ha te elfogadod azt amit adnak, vagy épp te magad választod(mindegy ). Akkor utána már nem tudsz reklamálni.

2017. aug. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem én választottam az xa készüléket. Azt vártam kB 1 hónap után, hogy megcsinálják az m4-est. Hát hozta is a postás, nagy mosollyal az arcomon, kibontom a csomagolást és látok egy másik készüléket. "MIVAN!!!" Gondoltam magamba. Nézem a papírokat, hát rá van írva ...m4 aqua készülékét kicsréltük. "NEM VÍZÁLLÓ" De, ha nekem vízálló kell, akkor most mit csináljak. Tudtom nélkül cserélték ki.
2017. aug. 19. 02:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!