Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes megvárni a black...

Érdemes megvárni a black friday-t?

Figyelt kérdés

Új telefont akarok venni (iphone 7 plus), és arra lennék kíváncsi,hogy mennyire fog csökkenni az ára fekete pénteken? Érdemes megvárni? Ha ilyen 4-5 ezerrel lesz olcsóbb,akkor egyértelmű,hogy nem várok addig,de ha nagyon eltérnek az összegek,akkor elgondolkodok rajta.:)


(NEM kérek megjegyzés a telefontipusra, emellett döntöttem,ezt fogom megvenni:) )



2019. szept. 21. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


black friday

2019. szept. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs feltétlen baj ezzel a mobillal, de újonnan végtelenül pénzkidobás volna megvenni, így hogy 3. éves lett.


Egyébként nem valószínű, itthon a Black Friday többségében vicc, jó ajánlat is csak jobb esetben pár óráig rendelhető, de inkább pár perc amennyi készlet szokott lenni.

2019. szept. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a magyar black friday egy konkrét vicc kategória.
2019. szept. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el ha találnál is egy iphone 11 Max Pro-t 20ezerért is adnak rá 50 készletet de te 1mp múlva már frissíted az oldalt 0 készlet maradékot fogsz látni. Vajon miért? Robotok rendelik meg vagy csak kamu az egész és nem is adnak 20ezerért iphonet? Valamelyik csak igaz lehet..
2019. szept. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Értem.

Tudom,hogy 3 éves teló,de sajnálok 200ezren felül venni telefont. Az iphone 6-om szerencsére kiadása óta hű társam,azon kívül,hogy baromigyorsan merül semmi baja:)

Meg hát hiába veszem meg a legújabb 11pro-t, ha rá egy évre kiadnak 3 másikat,megint ugyan ott vagyok :D

2019. szept. 21. 21:24
 6/8 anonim ***** válasza:

ott, ahol szoktak leárazások lenni, általában a beragadt készleketet szórják ki.


leginkább arra lesz a legnagyobb kedvezmény, ami a kutyának nem kell, azt már tényleg épp hogy nem utánadobják az embernek, még ha csak 10-20 db is van készleten.


de egy iPhone még ha régebbi is, van, aki abban gondolkozik, tehát ott rendszerint ilyen párezer Ft-okat engednek belőle...és hát persze a bevett gyakorlat, ahogy más is írja, hogy a "népszerűbb" termékek árait még a nagy láz előtt kicsit megemelik, amikor annyira nem nézegeti senki.

2019. szept. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább használtan vedd meg. Black Fridaykor nem megy sokkal lejjebb az ára semminek, paraszt vakítás az egész.
2019. szept. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
itthon a black friday egy átverés
2019. szept. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!