Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonvásárlással érdemes...

Telefonvásárlással érdemes megvárni karácsonyt?

Figyelt kérdés

A telefonom már haldoklik de még működő képes. Rossz akksi, sokszor befagy, de kiszolgálta az idejét.

Sosem vettem karácsonykor, csak most így esett az idő. (telekom-nál venném részletre) vannak érdemlegesebb akciók az ünnepek végett? vagy fölös várni?


Előre is köszönöm :)


2017. okt. 10. 08:29
 1/5 anonim ***** válasza:
a black fridayt
2017. okt. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek. Tavaly Black Friday-en az Extreme digitalnal vettem meg a telefonom 58.000 Ft kedvezménnyel. (S6 edge)
2017. okt. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért az itthoni black friday nem éppen ugyan az mint a tengeren túlon. Mivel már nincs olyan sok hátra ezért kivárhatod de arra ne alapozz, hogy brámit is kapsz. Az Emag például rendszeresen nagyon alacsony készletszámban árulja a dolgokat ami amúgy is elke maximuml 1-2 perc alatt.

Sőt több cég elötte 1-2 héttel feltolja az árakat csak azért, hogy ne 15% akciót tudjon kiírni, hanem 25-30%-ot.

2017. okt. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

Azt elfelejtettem írni, hogy részletre venném, de mindenkinek ment a zöld :)

2017. okt. 10. 09:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem mert hosszú évek tapasztalata alapján karácsonyra pont hogy felbassz@k az árakat, nem pesig leviszik
2017. okt. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!