Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Samsung...

Sunisshining kérdése:

Mi a véleményetek a Samsung Galaxy A70ről?

Figyelt kérdés

Nagyon tettszik, hogy ilyen jo minőségű a kamerája és bő a tárhelye, elfogadható az ára.

Vélemény?



2019. szept. 23. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is éppen ilyet készülök venni, brutáljó! :) Abban azért nem értek veled egyet, hogy olyan jó minőségű lenne a kamerája, mint amennyire dícséred, olcsóbban vannak jobbak is, már persze ami a fényképezést illeti, viszont videózásban 1080p @ 240fps tényleg brutális teljesítmény! Nekem is fontos a jó kamera, de a tesztképek alapján (Mobilaréna, Tesztaréna) csak elfogadható szintű a fényképező minősége, viszont nekem még belefér! Azon kívül több hasznos funkció is van benne egyszerre, amik sajnos jónéhány felsőkategóriás telefonból hiányoznak, vagy legalábbis nincsenek együtt (FM rádió, bővíthető memória, NFC, stb...) ehhez társulva erős processzor, ram, méretes akksi - szóval mindez együtt elképesztően jó, főleg mindez 100-120 ezer Ft-os árkategóriában az egyik legjobb ár-érték arányú telefon! És akiknek már van ilyen, azok tapasztalatból is csak dícsérték itt Gyakorin, hogy abszolút nem bánták meg, nagyon jó vétel!
2019. szept. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszod :)
2019. szept. 23. 21:57
 3/3 anonim ***** válasza:
22%
Egy hete vettem egy Samsungot, az is A, mert az előző Samsung olyanokat csinált, amit digitális készülék egyszer az elmúlt 25 év alatt, átírta az időt teljesen ötletszerűen (ettől az érkező sms ugyebár eltűnt a mélyben), és a lakásban csak a teraszon lehetett vele telefonálni. Egy szervizes azt mondta, ezek mind alaplaphibásak. Az egy hetes A-t meg ma teszteltem volna rádióilag, oszt kiesik belőle a fülhallgató dugója. :D Ennyit a Samsungról.
2019. szept. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!