Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az Iphone 7...

Mi a véleményetek az Iphone 7 (128GB) telefonról? Sokat kell szervízbe vinni? Megéri az árát?

Figyelt kérdés
Soha nem volt még Iphone-om és karácsonyra lehet szeretnék egyet. Mi a véleményetek a telefonról? Megéri az árát? Hamar tönkre megy? Sokat kell szervízbe vinni? Ha leesik,és van rajta üvegfólia a képernyő betörik akár csak egy kicsit is?

2019. szept. 23. 17:49
 1/9 anonim válasza:
56%

Apukámnak ilyen olyana van, ő nagyon szereti, mert nagyon gyorsan fut, én viszont személyes véleményt nem tudok mondani, csak, amit másoktól hallottam (család, barátok), szóval kérlek úgy olvasd tovább.

Nem szervízigényes, viszont személyes tapasztalatból már én is tudom mondani, hogy az üvegfólia nem garantál 100%-os védelmet, ahogyan a tok sem. Eshet úgy, hogy betörik a fólia, de a telefon kijelzőjén egy karcolás sem lesz, viszont eshet úgy is, hogy az üvegfólia lesz szinte hibátlan, viszont a kijelződ cserére szorul. De ez nem az iphone hibája, mindegyik telefonnál így van.

2019. szept. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2019. szept. 24. 07:48
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyik iPhone-om sem volt szervízben egy percre sem.


Dobálni nem dobálom, úgyhogy erről fogalmam sincs a 4-esem esett le egyszer, szerencsésen a fémkeretre, azon lett egy kis karcolás, és ott az üveg lepattant, azóta van hozzá bumper, vagy tok, fóliát egyik sem látott (és nem is fog, sokat ront a felhasználói élményen szerintem).


Szóval ha rendeltetés szerűen használod, akkor baja nem lesz (hacsak nem használtan veszed, és már eleve van neki).

2019. szept. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy 32 GB-os 7-em van már több mint egy éve, és eddig még egyszer sem kellett szervízbe vinni. Az üvegfólia és a tok védelme nem a telefontól függ, hanem attól, hogy milyen minőségűt veszel belőlük. Egyébként szerintem egy nagyon jó telefon és megéri az árát, valószínűleg még legalább 2-3 frissítést el fog bírni, amennyiben az Apple is úgy akarja. Viszont ha ez lesz az első iPhone-od, alaposan gondold végig, hogy valóban szeretnéd-e az iOS-t, vannak előnyei, de ugyanúgy hátrányai is, emberfüggő és felhasználásfüggő, hogy neked mennyire éri meg.
2019. szept. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!
2019. szept. 24. 19:08
 6/9 A kérdező kommentje:
#4 a hátrányairól tudnál pár szót mondani?
2019. szept. 25. 18:54
 7/9 anonim ***** válasza:
86%

Negatívumok a rendszerben:

-Alacsony testreszabási lehetőség:

Nem lehet rá különböző launchereket letölteni.

-Zárt rendszer:

Nem használhatod adathordozóként, nem lehet csak úgy mindent rádugdosni.

-Nem lehet bele SD kártyát rakni.

-Az Androidhoz hasonlóan itt is vannak bugok, SEMMI sem lehet tökéletes.


Átszokások:

-Más áruház:

Play áruház helyett App Store, hozzá kell szokni, meg kell keresni a jó appokat, de a legtöbb fontosabb dolog itt is megvan változás nélkül.

-Beállítások:

Ez szerintem minden telefonváltásnál, vagy legalább minden márkaváltásnál egy olyan dolog, amihez hozzá kell szokni.

-Vissza gomb, és kb. az egész alja a telefonnak:

A vissza gomb a képernyőben szokott lenni bal fent, vagy el lehet húzni balról. Home gomb nem változik. Feladatkezelő home gomb kétszeres megnyomásával jön elő.


Negatívumok a telefonban:

-Nagy teljesítmény leadása mellett (főleg hosszú távon, itt leginkább a játékokra, valamint az alkalmazások és a rendszerek telepítésére gondolok) hamar melegszik: sokmindent "elbír", viszont nem árt, ha néha megnézed, hogy nem-e túl forró.

-Kávák terén a X alatt eléggé le van maradva.

-Kiálló kamera: emberfüggő. Engem nem zavar különösebben, hacsak nem kezdem el direkt billegtetni.

-Vízállóság csak IP67, de én személy szerint örülök neki, hogy legalább van. Teljes mértékben porálló.

-Itt már nincs jack csatlakozó. Használd tudatosan a telefont, használj vezeték nélküli fülhallgatót vagy vegyél egy átalakítót, amivel 2 lightning csatlakozód lesz. Én az elsőt csinálom és nincs bajom a töltésével és üzemidejével.


Mindent leírtam ami most eszembe jutott, ha még eszembe jut valami fontos vagy kérdezel, írok.

2019. szept. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%

"Mi a véleményetek a telefonról?"

Számomra gyenge az üzemideje(10 óra körüli SoT mellet), a selfie kamera rossz minőségű (habár nem tudom 3 éve milyennek számított). A teljesítménye is még jó, de a komolyabb játékoknál nincs pl 60fps opció és ahogy írták melegszik.Összességében véve megvagyok vele elégedve, megjelenés óta használom és nagyom megszerettem, kifejezetten tetszik , hogy ennek még fém hátlapja van.


"Megéri az árát?"

Ezt neked kell eldönteni.


"Hamar tönkre megy?"

Az enyém gyorsan megadta magát (9 hónap) de gariba cserélték és azóta is kiválóan működik.


"Sokat kell szervízbe vinni? "

1x kellet eddig


"Ha leesik,és van rajta üvegfólia a képernyő betörik akár csak egy kicsit is?"

Sokszor elég extrém módon földhöz vágtam és nem sérült meg a külseje (nincs rajta tok vagy kijelző védő) viszont valahol elengedett a ragasztás. (Néha lehet érezni ahogy roppan/kattan egyet a kijelző)

2019. szept. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

5s után cseréltem XR-re.

5s 4 évet bírt. Én nem bírtam már.


Vettem rá csúnya és vastag tokot (14e), üvegfóliát (5e). Köthetsz rá biztosítást is , én nem tettem.


Egyik gyerekemnek viszont az SE alaplap hibás lett. 10 hónaposan az Apple gyakorlatilag kicserélte a telefont.


Ha képenyő török, a zsebbenyúlós.

De az egy Samsungnál is az. Tesóm S8-án 80e volt az üvegcsere.

2019. szept. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!