Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Orrmandula mutete lesz a...

Orrmandula mutete lesz a fiamnak szerdan a heim pal korhazban. mire keszuljunk, mit kell vinni? Altato orvoshoz idopont kell? Telefonrol irok bocsanat az irasert.

Figyelt kérdés
2014. nov. 18. 22:15
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Jovohet szerdan...

Asztmas-kruppos, beszedfejlodese nem alakul (2 evesnek megfelelo) folyamatos fulgyulladasok, tulhallas stb, stb stb miatt

2014. nov. 18. 22:16
 2/19 anonim ***** válasza:

Az én kisfiamat is ott műtötték nemrég. Altatóorvoshoz nem kell időpont, műtét előtt pár nappal odamész és ki kell várni a sort. Ugyanígy a labornál is.

A műtét reggelén 7-re kell bemenni éhgyomorra, délelőtt lesz a műtét, amikorra sorra kerül. Előtte kap egy kis nyugtatót szájon át. A műtét hamar megvan kb. 20-30 perc, az ébredezés fázisa nehezebb. Délután este már ihat tehát, világos pudingot-krémtúrót, üres levest. Nálunk az éjszaka is nyugodtan telt, végigaludta, én is ott voltam vele, 3000 forintért lehet ágyat "bérelni". Másnap reggel még megnézi egy orvos, és 8 körül már el is hagyhattuk a kórházat.

2014. nov. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Szuper!


Az ebredesnel mi volt a baj?

2014. nov. 19. 16:36
 4/19 anonim ***** válasza:
Még nagyon kómás volt, a legtöbben sírva ébrednek, ki akarják szedni a kezükből a branült, (ezt altatás alatt teszik bele), utána, ha magához tér, már jobb a helyzet.
2014. nov. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Koszi! Felkeszulok akkor lelkileg...

fiam mar most parazik, hiaba mondom hogy aludni fog, nem faj semmi nem is erzi majd...

te hogy nyugtattad a gyermeked?

2014. nov. 19. 20:20
 6/19 anonim ***** válasza:

Nálunk is ugyanúgy volt, hogy ne vegyék ki, meg nem értette, hogy fogják elaltatni, ha ő nem akar aludni :)

Nehéz volt, de mondtam, hogy ezt muszáj megcsináltatni, nekem sincs mandulám, apukájának sem, és hasznos, mert utána kevesebbet lesz beteg! Mennyi idős a kisfiad? (Enyém 5 múlt)

2014. nov. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Az enyem 4 es fel... :)

en is mondtam, hogy nekem sincs es eszre se veszi majd es muszaj, mert az asztmaja talan elmulik, szepen fog beszelni (most orrhangbol beszel), nem fog fajni a fule, jarhat oviba rendesen nem ugy, hogy 3 nap ovi 1 het itthon...

Te nem voltal ideges? En sokkolok most ujra, hogy elaltatjak es te jo eg...

2014. nov. 20. 14:07
 8/19 anonim ***** válasza:
De én is tiszta ideg voltam! Amúgy azt vettem észre, hogy a felnőtteket jobban megviseli :) a gyerekeket kevésbé! Tényleg nem kell aggódni, hamar túl lesztek rajta! Nekünk egyébként a beszéde sokat javult azóta és a hallása is!
2014. nov. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Uhh, de jo!!! Ez jo hir! Orulok!

Nekunk a beszed miatt fontos nagyon! Mar minden szalmaszalba kapaszkodok...

Nagyon fajt neki utana?

2014. nov. 20. 20:48
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem, képzeld egyáltalán nem fájt neki, amin én is csodálkoztam! Műtét után kapott fájdalomcsillapítót, de utána már se éjjelre sem másnapokban nem kért! Hiába kérdezgettem, hogy fáj-e, kér-e gyógyszert, azt mondta nem! Ennek örültem én is, mert azt hittem, majd pár napig gyógyszerezni kell. Azt láttam a kórházban is, hogy nagyon jól viselték a gyerekek, másnap reggel szinte senkin nem látszott semmi, simán szaladgáltak volna :)
2014. nov. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!