Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudnám újraindítani a...

Hogy tudnám újraindítani a telefonom? (van vmilyen "módszer" erre a beállításokban? )

Figyelt kérdés

Huawei p8 lite


A telefonomnak elromlott a bekapcsoló gombja!Ezért beállítottam azt,h ha 2x rákapcsolok a képernyőre bekapcsoljon!


Ma kikapcsolt a wifim,és azóta nem tudom vissza kapcsolni!

Az lenne a kérdésem,mivel nem tudom megnyomni hosszan a

bekapcsoló gombot h kikapcsoljon a telefon (majd aztán ugye be hogy bekapcsoljon) ezért azt szeretném tudni,hogy hogy tudnám újraindítani a telefonomat?


(mikor még nem állt te a wifim,volt olyan h lefagyott a készülék,és újraindult magától!de mivel most nincs wifim,ezért nem tudom lefagyasztani)


nagyon hálás lennék,ha valaki tudna segíteni,vagy az újrainditós dologban vagy abban,hogy hogyan kapcsoljam vissza a wifit!


Ha elviszem egy GSM-s boltba,ott meg tudják csinálni?kb mennyibe kerülne?



2019. szept. 25. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak pár ezer Ft-ba kerülhet a szervizelése.
2019. szept. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

A p8 lite telefonoknál sokszor elromlott a wifi. Ha garancia időben történt, alaplap cserével oldották meg.

Valamilyen szervizben kérsz egy árajánlatot. Ha szerencséd van, talán megéri javítani. Ha nincs szerencséd, nem kéred a javítást és buktad az állapotfelmérés árát.

2019. szept. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm!
2019. szept. 26. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!