Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Volna egy kérdésem! Van nekem...

Hansolobergel kérdése:

Volna egy kérdésem! Van nekem egy Huawei p20 lite és a beállitásokban nem találom az ujjlenyomat beállítását gyári visszaállitást is csináltam Hard reset et is és úgyan úgy nem találom! Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Valaki megmondaná please

#Hdjdrjdfb
2019. jan. 5. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Az az oka, hogy nem tudod, hogy hol van.
2019. jan. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 repulo ***** válasza:
Az, hogy arcfelismerés van rajta szerintem.
2019. jan. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Beállítások -> biztonság és adatvédelem -> ujjlenyomat azonosító -> ujjlenyomat-kezelés (itt kell egy feloldó minta, vagy pin, vagy jelszó) innen már egyszerű, logikus.
2019. jan. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az az oka, hogy elromlott az ujjlenyomat-olvasód.

Ha 14 napon belül vetted, élj elállási jogoddal, máskülönben gariztatás lesz a vége.

2019. jan. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja, és az arcfelismeréstől független a dolog. Lehet mindkettő aktív egyszerre.
2019. jan. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Megtaláltad?
2019. jan. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Arcfelismerő jó néztem a YouTube on is hogy először pinkod utána be dobja hogy szeretném e az ujjlenyomat olvasót használni de nem eleve ki se írja mikor be megyek beállítás biztonság kis betűvel alatta nem írja ki annyit hogy arcfelismerés biztonság és jelszavak keresőbe is bírtam oszt semmi pedig semmi baja nem volt a telefonomnak egynap volt másnap elment
2019. jan. 5. 23:21
 8/10 anonim ***** válasza:
Magyarul is megy??
2019. jan. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Haverom nak is p20 lite van oszt neki jó
2019. jan. 5. 23:29
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor valószínű, a telefonodban van valami hiba.
2019. jan. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!