Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy működik a Média Markt...

Hogy működik a Média Markt ha, a 0%os THM 22hònapig, mobil vàsàrlàsa esetén?

Figyelt kérdés
Mire figyeljek majd oda, van hàtrànya, kockàzata?

2019. szept. 26. 09:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig a bankszámláról vonják a hitelt, és semmi teendőm nincs vele. Ha kifutott, akkor leállnak.


A szerződéskötéskor alá kell írnom egy papírt, a bankom felé, amiben megbízom őket, hogy rendezzék a hitelemet. És ennyi.


Soha semmilyen plusz költségem nem volt. (az is hozzátartozik, hogy mindig van a bankszámlámon annyi pénz, amennyi kell)


Most is van hitelem, 0 %-os, 150 ezer Ft-os árut vettem, és mellette felajánlották, hogy vásároljak inkább 1,5 millióért :-) Na persze... visszautasítottam. Pedig el tudtam volna költeni, de költekezni csak ésszel szabad :-)


Szóval, ilyenekbe nem szabad belefutni, és pontosan kell fizetni, akkor nics baj vele.


Csak az vegyen fel, aki képes erre.

2020. szept. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
11/11, egyetértek, bár furcsállom, hogy nem volt költséged a banki megbízással (csoportos beszedés volt?), mert azokért pénzt szoktak kérni, legalábbis az OTP. De lehet, hogy csak ők kérnek érte pénzt? :) :)
2020. szept. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
12 Ez igaz, de attól függ, hogy milyen bankszámla csomagod van. Az enyém olyan, hogy az átutalások ingyenesek (persze, a számlavezetési díj, meg más költség az van, de az hiteltől függetlenül is lenne.) Nem OTP-s vagyok. Igen, csoportos beszedés volt egyébként.
2020. szept. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!