Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple miért van lemaradva a...

Apple miért van lemaradva a többi gyártóhoz képest? Most lett csak gyors töltő, éjszakai mód a kamerában. Szerintem egyáltalán nem éri meg Iphonet venni mai világban.

Figyelt kérdés
Ez a cég valaha vezető volt innováció terén, most viszont csak a többiek után kullognak. A notch még mindig ott virít, nincs képernyőbe integrált ujjlenyomatolvasó, az 5G- ről mintha nem is hallottak volna.

2019. szept. 27. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Miért jelenik meg ez az idióta kérdés hetente legalább háromszor?
2019. szept. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10%

Kamerás képességeik jók, illetve azoknak jelent jót, akik:

- mindig új iPhone-t vesznek.

- akiknek kell egy új iPhone az Apple ökoszisztéma miatt.

- akik munkára ezt használják.


Amúgy ez olyan, hogy kamerának van egy telefon, de maga a kamera kialakítása szörnyen ronda, bezzeg egy kínai mobilgyártó esztétikailag simán beelőzi.

2019. szept. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Ha ennyire az Apple ellen vagy, akkor minek kell foglalkozni vele?

Lehet hogy hivatalosan most került bele az éjszakai mód, de az előző telefonok is bőven hozták a szintet éjszakai fotózáskor is. A notch meg egyéni vélemény, nekem sokkal szimpatikusabb, mint a fúrt kamera, meg a kiugró kamera ami bármikor elromolhat/eltörhet. Képernyőbe integrált ujjlenyomatolvasó felesleges, ha az arcfelismerője százszor pontosabb és gyorsabb. 5G meg aztán tényleg csak parasztvakítás, még 4G lefedettség sincs mindenhol, addig minek 5G-s készülék?

Mielőtt le "fanboy"-oznál, nem vagyok oda az összes Apple termékért, a telefonom is Huawei és semmi pénzért nem váltanék. Ettől függetlenül engem eléggé zavar, ha valaki hülyeségeket beszél össze-vissza, csak azért mert nem szimpatikus neki egy gyártó. Legalább az Apple nem a nagy számokkal dobálózik, hogy így 80 megapixeles kamera úgy 12 Giga ram. A többi gyártó már nem tud mit belepakolni az új készülékébe, mert mindig minden újdonság azonnal kell, hogy ők legyenek az elsők. Aztán folyamatosan jönnek elő a hibák. Arról nem is beszélve, hogy 2 havonta dobálják ki az egyforma telefonokat más névvel.

2019. szept. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem csak a mai világban, szerintem sose érte meg iPhone-t venni, mivel a hardverhez mérten a reális ár kb. háromszorosába került, ahogy most is, mivel az Apple keményen megkéri a saját márkájának árát! A sok laikus meg, akik specifikációban nem értenek a telefonokhoz, azt hiszik, hogy ami ilyen drága, az csakis a legjobb lehet, és kb. 40-50%-ban ezzel szerzett magának óriási hírnevet az Apple, amivel piacvezető lett!

Innováció - hát nem tudom, talán egyrészt az, hogy eleve Ők találták fel az okostelefont, másrészt a kisebb hardverigényű, "atomstabil", és áttörhetetlen tűzfalú szoftvert tudnám említeni, de azon kívül... A képernyőbe integrált ujjlenyomatolvasó azért még kissé kiforratlan, konkrétan lassabban és pontatlanabbul reagál, mint a hátlapi vagy home-gombos változatok, van még mit fejleszteni rajta, szerintem nem véletlenül nélkülözi még egyelőre az Apple!

2019. szept. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%

Nagyon egyszerű. Ezt kínálják.

Aki meg tudja érteni, és kell neki, az megveszi.

A többi pedig ugatja.

Hozzáteszem, soha nem volt semmilyen Apple termékem. De nem azért, mert nem tudnám megvenni, hanem mindig olyan telóm volt, ami vízálló. És a mostanit mikor megvettem, még nem volt az Apple kínálatában ilyen. Azóta már van, de amíg a régi kiszolgálja az igényeimet hiba nélkül, addig nem cserélem le. Az Apple sem cseréli le a filozófiáját azért, mert van egy olyan piaci szegmens, amely megvesz mindent, amire azt mondják, hogy újdonság, legyen az bármi.

Sajnos az hogy telefonálni lehet vele, mára már szinte lényegtelenné vált.

2019. szept. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1.Az akku kapacitása nem követelte meg a gyorstöltést.

2.Az éjszakai mód nélkül is szép fotókat készített. (esetleg ott volt a vakku, vagy pl. egy Snapchattel pótolhattuk.)

2.A notch azért van ott mert alatta ott az arcfelsimerő aminek köszönhetően nincs szükség az ujjlenyomat leolvasóra és én személy szerint jobban is szeretem ezt a megoldást mint a kijelzőt nyomkodni.

3.5g valószínűleg minimum a következő iphoneig nem lesz használható rendesen akárhol.


És akkor most pár kérdés feléd is:


Miét jó olyan készüléket használni amihez olyan operációs rendszer jár ami a csúcshardver 1/3-ád felzabálja a böngésződ pedig még 1/3-át?


2019-ig a fizikai gombok kiváltását szolgáló virtuális gombokkal tudtál navigálni az applikácókban az új droidos "gesztusok" pedig mintha 2000-ben készültek volna.


Miért jók a csúnya túlszaturált színezetű képek ?


Miért jó hogy a 2 éves készüléked már nem kapja meg a legújabb rendszert ?


Miért jó hogy az ugyancsak 2 éves készülékeden már csak 3-ad áron tudsz tovább adni ?


És még sorolhatnám mitől olyan olcsó érzés az összes droidot használni annak ellenére hogy a csúcskészülékeik ugyanúgy 300 000Ft környékén mozognak, de nem teszem csak gondolkodj el azon hogy az apple készülékekben nem a hardvert fizeted meg igazán hanem az operációs rendszert és ha esetleg van más apple eszközöd is a szuper ökoszisztémát ahol minden tökéletesen klappol mindennel.

2019. szept. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!