Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Munkahelyi telefonomra ad 1...

Munkahelyi telefonomra ad 1 gb mobilnetet havonta a telekom, én viszont véletlen túlhasználtam és észrevettem hogy kicsit több mint 1 gigát elhasználtam, de még működik a mobilnet. Ez miért van?

Figyelt kérdés
Most akkor a túlhasználásért levonnak majd a fizetésemből, vagy a telefonszámlán lesz rajta?

2019. szept. 27. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem mi tudjuk, hogy milyen csomagod van, erre a munkahelyeden kérdezz rá.

Van olyan megoldás, hogy van még mobilnet, csak nem 4G-s, hanem 3G-s hálózaton. Vagy az, hogy az 1 GB-on felül, többet számláz. Lehet, hogy utóbbi lesz ez.

2019. szept. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Van olyan megoldás, hogy van még mobilnet, csak nem 4G-s, hanem 3G-s hálózaton. Vagy az, hogy az 1 GB-on felül, többet számláz. Lehet, hogy utóbbi lesz ez."


egyik sem igaz


a korlátlan közösségi opció miatt használhatsz többet mint 1gb


ne izgulj

2019. szept. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A sebessége nem változott? Üzleti előfizetéseken általában nem úgy működik a korlátozás, mint a lakosságin, vagyis nem szűnik meg a net, csak jelentősen lassítanak rajta.
2019. szept. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Zzzoli ***** válasza:

Cégeknél adatmennyiségre van a szerződés, ezt elosztják a dolgozók létszámával és kijön egy bizonyos kvóta.

Ezt közlik veled amikor megkapod a céges telefont.

Ehhez van hozzárendelve esetleg egy figyelmeztető email.

Viszont ha túlléped nincs semmi, mert a nagy egész még tart, meg tartani is fog, mert nagyon sok dolgozó nem használja el a kvótáját, azért mert lehet telcsiről nem is netezik vagy csak nagyon keveset forgalmaz, esetleg nem céges telefont hanem a magán telcsijét használja netezére.

Viszont ha a kvótalimitnél korlátozna, az akár szívás is lehetne, mert már nem tudnál megnézni egy céges csatolmányt, fogadni valami fájlt céges ügyben, letölteni valamit a munkáddal kapcsolatban stb...

Ez nálunk így működik!

2019. szept. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!