Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék egy Mobilt de hogy...

Royalty kérdése:

Szeretnék egy Mobilt de hogy lehet ezt?

Figyelt kérdés
Szeretnék a mediamárkt ban áru hitelre vásárolni azt szeretném megtudni hogy csedet kapok arra lehet e?

2019. szept. 29. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
nem.nem számít jövedelemnek csak kiegészítő jövedelemnek.vagyis én így tudom.de próbáld meg hátha.sok sikert
2019. szept. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%
Nem fog menni, az nem jövedelem
2019. szept. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
82%

Media Markt-ból hitelre?! Nehogy már, maximális óvaintelek tőle!!! A Media Markt a Budapest Bank-kal van szerződésben, és ha esetleg most semmi közöd a Budapest Bank-hoz, akkor a hitelszerződés megkötése után rádszállnak, és elkezdenek rendszeresen zaklatni telefonon, hogy fényezzék magukat, "mennyire vagy megelégedve velük, ajánlanád-e őket másnak is, satöbbi-satöbbi..." vagy fél órát dumálnak minden egyes hívásnál, hetente kétszer is! Tapasztalatból írom, én megjártam a Media Markt-ban hűtőszekrény vásárlásakor!

Nem tudom, milyen telefont akarsz, de az a típus esetleg Euronics-ban nem kapható? Egyik ismerősöm anno ott vett fel áruhitelt, az a Cetelem Bank-kal van szerződésben, de velük semmi baj nem volt!

Szóval ha csak részletre tudod megvenni azt a telefont, amit szeretnél, akkor inkább Euronics vagy szolgáltatótól!

Amúgy sajnos arra nem jár CSED, mert nem jövedelem!

2019. szept. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!