Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobilt érdemes vennem,...

Milyen mobilt érdemes vennem, ha a cél az hogy a legolcsóbb legyen, de tudjon kezelni olyan szintű alkalmazásokat, mint pl. mol limo, banki alkalmazások bkk, forumok, jofogás, bitcoinos alkalmazások pl. electrum, localbitcoins vagy ép Inlock?

Figyelt kérdés
Milyen mobilt érdemes vennem, ha a cél az hogy a legolcsóbb legyen, akár használt is de tudjon kezelni olyan szintű alkalmazásokat, mint pl. közösségi jármű bérlés (az összeset, én 6-rol tudok) banki mobilhasználat (nem az összes banké, de több (fizetés sorszámhúzó, stb. ha van más) bkk futár, faceebook, néhány forum olvasása (index, it-cafe, jogi forum, stb. emailek fogadása, írása,jofogás, vatera, bitcoinos alkalmazások pl. electrum, localbitcoins vagy ép Inlock.  Utóbbi esetekben nem milliók mozgatásáról van szó, csak 10 000 Ft-ok, így elvileg nem kell valami eszeveszett nagy biztonsági védelem, ellenvéleményeket erről persze szívesen meghallgatok, vagy esetleg ezeknél több alkalmazásokat amiket érdemes még használni s ahhoz erősebb mobilt venni annál a mobilnál ami csak a felsoroltakat bírná el..
2019. szept. 22. 16:28
1 2
 1/13 anonim válasza:
Nos, ha a mobillal való fizetés nem fontos számodra én a sajátomat maximálisan tudom ajánlani. Ez egy Xiaomi Redmi 4X. Másfél éve használom és a mai napig csak ajánlani tudom másnak is! Bivaly erős 4100 mAh-es akksi, 8 magos 1.4 GHz processzor, 32 GB belső tárhely, 3 GB rammal. Pörgős kis készülék és a kamera sem rossz. (persze ez relatív) Én tökéletesen elégedett vagyok vele és ahogy a szempontjaidat olvastam ez veled sem lenne másként!
2019. szept. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én a mobil fizetésre is használnám. Nálam inkább a sok egyszeru app használata a szempont
2019. szept. 22. 16:51
 3/13 anonim válasza:
Ez esetben itt van ez 30 ezerét NFC támogatással: [link]
2019. szept. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
érdekes, hasonlo áru mint amit elöbb irtál, mégis jobb?
2019. szept. 22. 17:11
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem jobb, de használható.
2019. szept. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
a mási jobb a fizetés rovására?
2019. szept. 22. 17:36
 7/13 anonim válasza:
Nem jobb, ha megnézed a belső paramétereket, majdnem minden a fele, viszont van NFC, tehát tudsz mobillal fizetni, ha ezt választod és ezzel a funkcióval ennél olcsóbbat nem találsz.
2019. szept. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszi. azért kérdezem ennyire mert ha kb. a fele akkor lehet inkább lemondok a fizetés lehetőségéről a másik készülék jósága érdekében
2019. szept. 22. 17:39
 9/13 anonim válasza:
Nos én mindenképpen a sajátomat ajánlom, hiszen azzal tapasztalatom is van és mindösszesen tényleg az NFC hiánya, ami a másikkal szemben negatívként felróható. Ezt viszont már neked kell eldöntened, hogy tudod e nélkülözni belőle. Ha igen, akkor egyértelműen a REDMI 4X a jó döntés!
2019. szept. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszi. végulis van bankkártyám
2019. szept. 22. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!