Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 7-ról 11 Pro-ra váltás?

IPhone 7-ról 11 Pro-ra váltás?

Figyelt kérdés

Szerintetek érdemes lehet a váltás?

128GB-os változatom van az iPhone 7-ből, a 11 Pro-ból pedig a 256GB-osra gondoltam.

Hoz annyit a 11 Pro, hogy megérje a felárat?



2019. szept. 29. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, bár nagyon drága.
2019. szept. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem egy ma is tökéletesen használható telefont nem érdemes lecserélni egy ugyanolyan jól használható telefonra ezerkettőszáz euróért... Nem értem, minek vesznek az emberek iPhonet... Hivatkoznak arra, hogy ez kibír 5-6 évet, stb, aztán meg úgyis kicserélik legkésőbb 2-3 év múlva.
2019. szept. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ez tök igaz!


Nekem sincs bajom az iPhone 7-esemmel.

Egyszerűen unalmassá vált 2-3 év alatt.


Családban marad nálunk, szóval nem lesz eladva aprópénzért :)


Lehet hogy nekem ez a 11 Pro lesz az utolsó iPhoneom, nem igazán vagyok hajlandó ennyit kiadna többet.


Ennyi pénzből OLED TV-t is lehetett volna venni.

2019. szept. 30. 10:18
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

Megéri. Eleve az edge to edge kijelző miatt is újdonság lesz neked. Végre megkaptuk a széles látószögű kamerát is :D


"nem értem miért vesznek az emberek iphonet"


Azért mert ez az egyetlen alternatíva az andorid helyett ami a világ legokádékabb operációs rendszere. Olyan mintha lenne egy nagyon erős pc-d és csak Linuxot használhatnál rajta. Meg ha van mellé más apple eszközöd akkor felülmulhatatlan élményt nyújtanak együtt olyan simán megy minden.


Csak a buta hardver őrült droidosok nem fogják soha az életben hogy nem a hardvert fizetjük meg és nem is az alma logót és nem is villogni akarunk vele hanem az ios mérföldkövekkel előrébb jár mint a droid pont.

2019. szept. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ui.: Nagyon kényelmes lenne az oled TV-t a zsebdeben hordani :D


+1: A Samsung Galaxy s10+ 1000euro volt megjelenésnél :))))))


s10E: 750euro


Az összes gyártó high end készüléke 1000euro környékén van. Ez is csak beleégett a bugyuta agyatokba a régi időkből hogy az iPhone mennyire drága. Minden csúcskategóriás készülék drága...

2019. szept. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, miről beszélsz? Második válaszoló vagyok, egy szót nem mondtam az iPhone ellen. A cserét nem támogatom, mivel az iPhone 7 is olyan jó képeket készített, hogy az embereknek annakidején elállt a szava. Ezzelszemben most kapsz +2 kamerát, ami nagyon jó, de kb ez minden, amiben igazán észrevehető a különbség. A kijelző mindkettőnél szép, a kamera jó, mindkettő gyors, és mindkettő illeszkedik az Apple ökoszisztémába. Mi miatt Pro? De tényleg. Mi az, amivel annyival jobb lett a 7-esnél?


Úgy gondolom, az Apple telefonjai nagyon jó, gyors és stabil készülékek, amiket nagyon van értelme venni, ha Mac-et használsz elsődleges számítógépként, és tényleg használod is, nem caak úgy van filmezésre. Egyéb helyzetekben viszont nem indokolt iPhonet venni.


Mondtál itt több dolgot, amik nem igazán "kompatibilisek" egymással:

-az Android szemét

-a felső kategória minden gyártónál drága.


Ez a két állítás ebben a formában nem állja meg a helyét. Inkább úgy fogalmaznék, hogy az alsókategóriás Androidos telefonok lehetnek bajosak, előfordul, hogy akadnak. Mivel az Android rendszernek rengeteg készüléken kell futnia, addig az IOS-nek csak pár típuson, szóval sokkal könnyebb optimalizálni. Ebből adódóan jobban is van optimalizálva általában. Viszont a felső kategóriás Androidos telefonokra meg napjainkban egyszerűen nem igaz, hogy "rosszul fut az oprendszer". Melyikkel van tapasztalatod? Samsung Galaxy S8 Plust használok, már majdnem két éve. És az akku jól bírja, a kijelző gyönyörű, továbbá az egész gördülékenyen működik. Képzeld, két éves Android és nem laggol. Egyszerűen teszi a dolgát, mint ahogy az iPhonera is szokták mondani. Az akkuja még talán jobban is bírja mint a konkurens 7-eseké napjainkban. Szóval teljesen jól használható készülék. Amióta használom, soha nem éreztem, hogy a telefonom hátráltatott volna feladataim elvégzésében. Ezért nem is gondolkozok cserén még jó ideig.


Mesében hiszel. Napjainkban a felsőkategóriás Androidok vannak olyan jók, mint az IOS. Ha már Te is felhoztad a Samsungot, na meg én is, akkor hadd hasonlítsam össze a két gyártó csúcskészülékét. És nem benchmarkok alapján, meg hogy melyiknek van többmagos processzora meg több RAM-ja. Hanem a valós előnyöket-hátrányokat figyelembe véve.


Note 10+ alapáron 1099€, 256GB tárhellyel. 512GB tárhellyel 1199€. És persze bővíthetö.


i11 Pro 1100€, de csak 64 GB tárhellyel, ami nem bővíthető. Figyelembevéve, hogy tud UHD 60fps-ben kamerázni, ez rettentően kevés. A 256GB verzió 1249€, míg az 512GB 1449€. Ilyen drágán tárhelyet nem sok helyen látni...


Kamera: mindkettőnel azonosak a funkciói, és mindkettő jó. Az egyik a videóstabilizálásban jobb, a másik meg lehethogy másban, de azthiszem abban megegyezhetünk, hogy mindkettönek jó kamerája van.


Kijelző: mindkettő szép. Nem megyek bele, hogy a notch vagy a lyuk vesz-e el többet a kijelzőből, lényegtelen. Mindkét kijelző szép.


Mindkettőnek jó a hangszórója


Samsung akku és töltés terén picivel jobban áll


Stylus szempontjából is


Egy számítógépet is hamarabb kivált (DEX)


Egyik sem laggol


Mindkettő gyors


Ha Apple ökoszisztémában dolgozol, lehet, hogy jobban jársz az iPhoneval


Kb ennyi jut eszembe mindkét készülékről, ami valójában észrevehető tulajdonság. Mindkettő telefon jó, de a Samsungot többek közt a Dex és az S pen miatt inkább nevezném Pronak, és még olcsóbb is. Milyen VALÓS előnye van ehhez képest mondjuk az iPhonenak, az Apple készülékekkel való kommunikáción kívül? Én magamnak semmiképp sem iPhonet vennék. Na de ha valaki arra vágyik, hát vegyen. Engem nem zavar, mindenkinek a saját dolga, mire szórja el a pénzét. De kedves kérdező ugyanúgy ahogy a 7-est meguntad 2 éven belül ami még mindig jó, a 11 Prot is meg fogod unni 2-3 éven belül. Mert érdemben egyszerűen nem nyújt többet a 7-esnél (az akkun kívül). Az atomgyors akadásmentes processzor 40%-kal erősebb lett? És? Eddig is erős volt. Stopperrel akarod mérni a telefonod sebességét, hogy kell az a felesleges +40%?

2019. szept. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..



Így járnál a legolcsóbb iPhoneval rövid időn belül.

2019. okt. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!