Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A70 vagy...

Samsung Galaxy A70 vagy HuawaeiP30 Lite?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik telefont érdemesebb megvenni?

Jelenleg is Huawei telefonom van de kb 1 év alatt tönkre ment. A Samsung telefonokat mindenki szidja a környezetemben, így fogalamam sincs melyiket érné meg jobban. Nagyon sokat fényképezek ezért fontos, hogy jó kamerája legyen. Illetve az aksi, hogy jól bírja. Sajnos 120ezernél többet nem tudok rá költeni.

A valászokat előre is köszönöm.

20/L



#kamera #Samsung #Huawei #telefon. okostelefon
2019. szept. 29. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatból írom, hogy a Huawei nagyon jó minőségű márka, az enyém 4 és fél éve zökkenőmentesen működik, sosem volt szervizben, pedig rendesen használom, és egyedül az utóbbi fél évben jött elő, hogy a tartalmakat visszafogottan adja vissza (kisebb felbontású megjelenítés, fullon is elgyengült hangszóró), de azon kívül semmi baja!

Nekem is fontos a jó kamera, és 2 típus kivételével a Huawei erre is mindig odafigyelt, és úgy vettem észre, hogy a P30 Lite ebben is jobb (talán), míg az A70 inkább csak elfogadható minőségű képeket csinál! Hasonlítsd össze a tesztképeket a Mobilarénában, és majd eldöntöd!

De nekem például azért az A70 képei is megfelelőek, és bár az a drágább, de amilyen erős a hardvere, hatalmas az akksija és tárhelye, és amennyi funkciója van, mégis szerintem jobban megéri, a legjobb ár-érték arányú telefonok egyike, én is ilyet készülök venni!

2019. szept. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ. egy ideje böngészgetek és nagyon az a70 fele húzok. leginkább a vélemények alapján gondolkozok. nagyon sok a pozitív visszajelzés. iletve az amoled kijelző is nagyon szép.
2019. szept. 30. 00:04
 3/8 kamugyrosz válasza:
79%

Jelenleg a70rol írok és hat nincs semmi gond vele

Szépen fotóz

Erős a net

És persze k.rv@nagy a tárhely is amit imádom

De mivel világéletemben iphones voltam ezért nem kötődöm hozza annyira de mint telefon kiváló

Ja és ha választanál akk a kéket mert az olyan szép

2019. szept. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

Samsung A70 tényleg szép képeket csinál és ha jól emlékszem erős aksija is van 100000ft körül van .p30 szerintem drágább

Amúgy én samsungot venném meg .

2019. szept. 30. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
78%
Samsung Galaxy A70-nek vannak idegesítő hibái, de én is azt venném meg amúgy a kettő közül, bár a P30-at nem ismerem, vannak akik arra esküsznek. Ha benne lett volna a Sony, azt venném meg, Samsungnak elég rossz a hozzáállása, úgy kaptam vissza szervízből a telefont, hogy a probléma nem lett megoldva, pedig ők javasolták, volt hivatkozási szám is, ezekután meg csak sunnyognak. Amúgy az akksi meg a kijelző miatt nagyon megéri még így is.
2019. szept. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A70. Szerintem a One UI kényelmesebb, mint az EMUI, de kinek a pap, kinek a papné🤷🏼‍♂️ A kamerája tényleg jó. Én végül A50 melett döntöttem, de csakis a képernyőméret miatt, merthát elég nagy kijelzője van, de lényegében ugyanaz. Én szeretem a Samsungot, gyors, sok appot elbír és egyszerű kezelni. Illetve, ha jól tudom, Huawei-ben nincs beépített Alwys on Display, de javítsatok ki, ha tévedek.
2019. szept. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#4,#5 a válaszaitokból leszűrve azt nem tudom, észrevettétek-e, hogy Lite-ról van szó, nem sima P30-ról? :/
2019. szept. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
22%
Igen, tudom, de azt sem ismerem, nem volt a kezemben, így nem tudok erről a telefonról nyilatkozni.
2019. szept. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!