Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem enged be facebookba?

Flegmahhh kérdése:

Miért nem enged be facebookba?

Figyelt kérdés
Lassan egy hete nem tudok a facebookomba belépni.A telefonom garanciába küldtem és kaptam egy cseretelefont.Ezen jó jelszó megadásával is letiltott addig, hogy kiírta "túl gyakran bróbálkozol bróbáld meg később" számítógépen se másik készülékből nem enged be. Jelszó változtatás se megoldás mivel nagyon régen volt mikor még ezeket létrehoztam és elfelejtette a jelszavat az emailemhez.

2019. szept. 30. 07:41
 1/6 anonim ***** válasza:
nem tudja valaki igazolni hogy az a te facebookod?régen volt olyan hogy képeket kellett nézegetni ki ismerősöd valahogy így hoztam helyre ismerősöm facebookjat.nem adtál meg emailt amire kérhetnél jelszóemlékeztetőt az emailedre?vagy biztonsági kérdést?
2019. szept. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos ahhoz az emailhoz ami a facebookhoz tartozik sem emlékeztetőt sem második emailt nem kapcsoltam hozzá.
2019. szept. 30. 16:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Tipikusan azok a válaszok hangzanak el, amik más fiókjának a feltöréséhez kért segítségkéréskor szoktak. De legalább volt kerettörténet.


Ki hiszi azt el, hogy pont a fabecookos emailhez nincs megadva másodlagos jelszó. Azt, hogy a facebookhoz nincs megadva telefonszám, aminek a segítségével le lehet ellenőrizni az illetőt. És azt, hogy pont csak azon az egyetlen egy eszközön volt bejelentkezve, amit szervizbe vittek.

Szerencsére a face és a gmail is rendesen le van védve az ilyenek ellen, azért van aránylag sok ilyen kérdés.

2019. szept. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Miért akarnám? Mennyire nehéz szituació az, hogy 2011-ben készítettem a facebookom és ehez kelett akkor meg a freemail. Még könyvtarban csinaltam még netem meg gépem se volt anno és legaláb van 80 jelszavam amit elég nehéz megjegyezni és akármilyen hihetetlen tényleg nem írtam anno telefonszámot be se semmit. Igen egyszerüen 2 évig nem nyúltam a facebookohoz régen meg gond nélkül át jelentkeztem most meg a cserekészüléken egyszerüen nem engedet be, se baratnőmén, se anyámén, se laptopon, de konolyan nem értem.
2019. szept. 30. 17:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Regizz egy másik Facebook fiokot, minek tökölsz ezzel? Valami subi-dumi van nálad!
2019. okt. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Persze csináltam csak a sok oldal meg az egyéb csoportok amikbe bennt vagyok ennyi idő alatt összegyűlt dolgimat sajnos semmi erőm nincs újrapótolni.
2019. okt. 1. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!