Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Letiltott a facebook, csinálta...

Letiltott a facebook, csináltam új fiókot de az iPhone 5S készülékem nem enged be lépni semmilyen felhasználót a facebookba és a messenger alkalmazásba sem, ez miért?

Figyelt kérdés

2019. jún. 21. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tiltották az IP-címet, de az egy idő után feloldódik.

Addig viszont arról a címről más sem tud bejelentkezni (régebbi felhasználóra gondolok).

Új regisztráció pedig azonnal letiltódik és később sem lesz használható. Azonosítás alapja még a böngésző cookie / cache is, ami ilyenkor kombinálódik az IP-címmel, hogy a kitiltott felhasználó ne tudjon egykönnyen visszatérni.

Már amelyik nem jön rá ezekre a gyenge trükkökre.

2019. jún. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Safarin keresztül viszont be enged.
2019. jún. 21. 18:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor IP-cím eszerint nincs tiltva, csak azért írtam, mert én találkoztam ilyen esettel.
2019. jún. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!