Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rossz fényviszonyok közt jó...

Rossz fényviszonyok közt jó minőségben és jó záridővel fotózó, videózó telefon?

Figyelt kérdés
Van valahol összehasonlítás, hogy reális körülmények közt, mondjuk otthon egy 40-60W izzónak megfelelő megvilágítás mellett egy izgő-mozgó kétévest melyik telefonnal érdemes elkapni? Kimondottan ez az automatás "fordulsz-lősz" megbízhatóság érdekelne, az én felhasználásomban kábé ezért kell kamera a telefonra.
2019. szept. 30. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
P30 Pro ha este kell fotózni.
2019. szept. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mozgó célpontra is? Videóra is? Mert ezek a night mode ökörségek csak arra valók, hogy ne kelljen tripod az éjjeli művészfotóidhoz, esetleg a Huawei még arra is jó, hogy koromsötétben vaktában lősz vele az erdőbe egyet, és láthatod, hogy jobban jártál volna-e, ha puska van a kezedben.
2019. szept. 30. 21:28
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem említettem: bújtam a teszteket, low light felvételeket, nekem nem derül ki, hogy szobában mit videóznál. A legkeményebb mozgó célpont egy jóllakott macska volt tisztes távolságból.
2019. szept. 30. 21:42
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyorsan mozgó "célpontra" mobil fényképezővel "vadászni" sok kudarccal járhat, mert estleg nem lesz kellően éles a kép, vagy nem kapod el a megfelelő pillanatot.

Inkább a minél jobb minőségű videóra mennék rá, azokból tetszőlegesen lehet képeket kivágni.

2019. okt. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha ilyet akarsz, akkor vegyél egy fullframe fényképezőt. Félmillió.


Telefonos fotózásban, főleg gyenge fényerőben a huawei az ász, és most a P30 pro a csúcs. Tud, amennyit tud. Csoda, hogy egy olyan hangyányi érzékelőből ki tudnak hozni ennyit.

2019. okt. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Esetleg valami olyan, ami egészen használható lehet megörökíteni a gyermeket izzófénynél, nincs padlógázzal árazva, esetleg két év múlva, amikor end of life product lesz belőle, ki tudom nyitni a náthás bootloadert, hogy egy közösségi karbantartású rommal meglegyenek a biztonsági frissítések, VAGY garantált, hogy tovább kapja a gyártól, mint a flash tár élettartama?
2019. okt. 3. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!