Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Huawei p9 lite 2017 telefonom van és ma a messengerem hirtelen "megőrült". Kezdésnek kidobott az alkalmazásból aztán mikor vissza akartam lépni azt írta ki, hogy folytatás "nevem"-ként vagy azt hogy "ez nem én vagyok". Hát az elsőre mentem rá aztán kiírta angolul, hogy "Call to this api have exceeded the rate limit". Mit lehet tenni egyáltalán mi ez? Facebook nélkül használom a messengert.

2019. szept. 30. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Bugos. Nekem meg a becenevet felcserélte más valakivel és a hangulatjelet is alapra (like gombra) állította. Sokan panaszkodnak emiatt is nem csak én. Nézz utána Google Playben a messenger véleményeknél.
2019. szept. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ehh hát ez nem valami jó hír. Gondolod hogy meg fog oldódni? Elég számomra fontos üzenetek vannak ott :/
2019. szept. 30. 20:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Facebook és társai folyton haldoklik, tele van buggal, és ezek száma csak növekszik napról napra..


Nemhogy jobb nem lesz, de még rosszabb.


(Többek között ez is az oka, hogy nem használom azt a sz@rt)

2019. okt. 1. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!