Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A 70 kijelzője...

Csehi13 kérdése:

Samsung Galaxy A 70 kijelzője érdekes, mintha felül torzulna, ez normális?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy Galaxy A 70et, egy idő után elkezdtem furcsalni a kijelzőt. Eleinte annyit vettem észre, hogy a zárolt kijelzőn x% fenyeronel mintha a kontraszt oda lett, ma meg videó nézés közben arra lettem figyelmes, hogy a noch felőli oldalatol kezdve kb 5cm a sötét területet ilyen zöld brutessel jeleníti meg. [link] említett videó. Nem tudom hogy ez hibának minősül vagy csak az amoled ilyen, ez az első ilyen telefonom. Képet nem bírtam készíteni róla, nem látszódik kamerán keresztül. Válaszokat előre köszönöm

2019. szept. 30. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem normális
2019. szept. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem mentem meglátogatni ahonnan vettem. Zöldes árnyalatú, esetenként fekete foltok vannak.
2019. szept. 30. 21:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy csak az én IPS-em adja vissza tökéletesen, vagy mi, de én nem vettem észre semmit ebben a videóban, pedig nagyon jó szemem van! :/ Viszont így akkor kezdek aggódni, mert most készülök majd új telefont venni, és pont a Galaxy A70-et néztem ki!
2019. szept. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet csak kifogtam egy hibasat, ez nem normális egy kijelzonel amit csak 1 napja használom :/
2019. szept. 30. 23:29
 5/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nekem nem ilyen.
2019. okt. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3-as válaszoló, ne aggódj. Nekem már 3 hónapja Galaxy A70-em van, semmi probléma nincs a kijelzőjével. Szóval ez nem az általános, a kérdező sajnos csak szimplán kifogott egy hibásat. :/
2019. okt. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
3 napon belül kérhetsz azonnali cserét vagy elállhatsz a vásárlástól.
2019. okt. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!