Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom a már egyszer...

Hogyan tudom a már egyszer letöltött/megvásárolt alkalmazást újra letölteni?

Figyelt kérdés

Vettem egy új iPhone-t és sikerült is letöltenem a már korábban megvásárolt alkalmazásokat. Húgomnak is lett új iPhoneja, de ő nem tudja honnan tudná letölteni őket megint. Én meg akárhogy keresem, egyszerűen nincs meg. Belépek az app storeba, de nem látom honnan szedtem le őket. Volt egy lista ami tartalmazta az összes korábban megvásárolt/letöltött alkalmazást. Húgom telója is iPhone volt ezelőtt.

Légyszives segítsetek.


2019. okt. 2. 13:09
 1/3 A kérdező kommentje:
Az nem opció, hogy egyenként rájuk keressen és letöltse, mert csomó mar megszűnt. Azt a listát keresem ami felsorolta az összes “régi” alkalmazást.
2019. okt. 2. 13:11
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
A régi telefonnal a Play Áruház-ban a Google fiókkal be kell lépni és betenni az alkalmazásokat. App Soreban is ugyanúgy belépsz (utána!) a Google fiókkal.
2019. okt. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Közben már megtaláltam magamtól is, sokkal egyszerűbb volt mint ahogy leírtad. Ilyenről még nem is hallottam.
2019. okt. 3. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!