Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Teljesen új vevő leszek ezene...

Davyd9206 kérdése:

Teljesen új vevő leszek ezene a téren, nagyon nem értek hozzá, egyre többet láttom az embereknél a "Power Bank" eszközt, szeretnék én is venni egyet milyet vegyek?

Figyelt kérdés

10est szánok rá.

Voltam telefonos boltba, ki lehet-e cserélni az aksit,de az drágába lenne az aksi+szervíz.(akkor el is feljtette rá kérdedzni, hogy milyen power bankot ajánlanának)


2019. okt. 3. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Én, a Xiaomi Mi Power Bank 2C 20000mAh-ot ajánlom, 10E Ft alatti áron (nekem is az van). Nézd meg az Árukeresőn, több helyről is meg tudod venni ennyiért.
2019. okt. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megbízható termékek, a legjobb ár/érték aránnyal:

[link]

[link]

2019. okt. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Rossz helyeken jártál!


Egy 10-esért már igen sok akksit megkapsz után-gyártva, a csere meg egy ezres szokott lenni. Kivéve ha ragasztott. Az xopás.

2019. okt. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Alex Fly ***** válasza:
Powerbank? YooBao, Xiaomi, Anker...
2019. okt. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!