Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefon lehetne jó nekem?

Milyen telefon lehetne jó nekem?

Figyelt kérdés

Keresek egy olyan közép kategóriás telefont, amit le ejthetek többször is se törik be a képernyője, jó az aksija és az érintő képernyőjén kényelmes írni.



Tudom, hogy mindent el lehet törni, de a mostani iPhone 6S-emre rálehelek és tokkal, védő fóliával bereped a képernyő, míg az az előtti Huawei P8 Liteommal semmi nem történt pedig az is a betonon végezte egy párszor.


Most keresnék valamit, aminek nem ilyen nevetséges aksi ideje van, mint ennek az iPhonenak, 3G használattal is jó lenne, ha kibírna egy napot és ne üssön félre, ha gépelek.



Remélem tudtok segíteni, előre is köszönöm!



2019. okt. 4. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
13%

"Keresek egy olyan közép kategóriás telefont, amit le ejthetek többször is se törik be a képernyője"


Nincs ilyen.

2019. okt. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A Huawei P8 Lite 80 ezer forint volt, amikor a felső kategóriások 200-300 ezerbe kerültek. Nem a legszuperebb mobil se volt, mégse tört be a képernyője.


A motorola Z2 force pedig garanciás képernyő törése, úgy is reklámozzák, és 140 ezerbe kerül. Szóval létezik.


Nem azt mondom, hogy a földhöz fogom vágni a dolgokat, de van úgy, hogy kiesik a kezemből, és tokkal/védőfóliával is betörik a jelenlegi mobilom.

2019. okt. 4. 13:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos a mai telefonokat már nem gyártják olyan strapára, mint a régieket, ha viszont direkt strapa telefont akarsz, az drágább árkategória, és nem is biztos hogy van olyan jó a hardvere! Ha jó üzemidőt akarsz, akkor például Xiaomi Redmi Note 7, Samsung Galaxy A70, Asus Zenfone Max Pro-típusai, stb... de mindenképp olyat, aminek legalább 4000 mAh vagy annál nagyobb akksija van!

Hogy gépelésnél ne üss félre, erre nem lehet mit mondani, nem teljesen telefonfüggő dolog, légy ügyesebb, de azért ennek érdekében a billentyűzettel arányban célszerűbb nagy kijelzőjű telefont venni, aminél például megint képbe kerül a Galaxy A70 (6.7"), viszont ez nemcsak a billentyűzeten, hanem rajtad is múlik! Konkrétabban: az ékezet nélküli írás szándékosan, a félrenyomás véletlenül megy, de mindegyiknél leginkább a villámgyors gépelés játszik nagy szerepet! Ha nemcsak azért lépsz be a netre, hogy gyorsan megnézd az e-mail-eidet, hanem van bőven időd, hogy például itt lógj Gyakorin, akkor mégis hová sietsz az írással?

Amúgy egyáltalán mennyi a kereted?

2019. okt. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó!


A Samsung Galaxy A70-et már én is kinéztem, mert mindenben jó, kivéve egy dolog: műanyag a váza. Amikor a youtube-on néztem videókat róla, akkor ezt mindenki megjegyezte, hogy könnyen roppan a készülék. Ez aggasztott, mert mind a Huaweiemnek, mind az iPhoneomnak fém váza van és az strapabíróbbnak tűnik.


Értem, hogy mit mondasz a gépelésről, de sokban függ a képernyőtől is. Régebben samsungom (középkategóriás) meg utána Huaweiem volt és ugyanabban az időben végig anyukámnak iPhone 4-ese volt (régen volt ez). Érezhetően könnyebben lehetett az ő mobilján gépelni, sokkal finomabban érzékelt a képernyője. Persze tudom, lehet, hogy ez egy olyan dolog, amit csak nagyon drága készüléknél kapok meg.


És a gyakorin a laptopomról lógok, köszönöm.


Kb. úgy max 150 ezerig szeretnék fizetni, de ha 100 körül/alatt lenne annak jobban örülnék. Kártya függetlenül.

2019. okt. 4. 21:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Doogee s60.ip68 az telefon. 100 körül megkapod hazai garanciával
2019. okt. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!