Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az ismerôsöm el akarta kérni...

Az ismerôsöm el akarta kérni tőlem a régi sim kártyámat mondván gyűjti őket. Lehetett vele hátsó szándéka?

Figyelt kérdés
Ez a történet 13 évvel ezelötti csak azóta is motoszkál a fejemben, hogy mire kellhetett volna a sim kártyám neki. Nem adtam oda neki, mert bajt sejtettem. Meg amikor megkérdeztem, hogy mire kell azt mondta csak gyűjti. De láttam rajta, hogy hazudik. Ha jól emlékszem lett új számom meg kártyám és azért ment ki.Feltöltőkártyás volt. De tudott volna vele nekem bármi kárt okozni? Mert azt tudom, hogy az isis hogy dolgozik. De 13 éve tinédzserként kétlem, hogy terroristáknak akarta volna eladni. Egyáltalán mit tudott volna kezdeni vele? Vagy csak én gondoltam, hogy hátsó szándéka van?
2019. okt. 5. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Egy nem aktív sim kártyát semmire nem tud használni. A rajta tárolt sms-eket, névjegyeket meg tudja nézni, de ennyi.


Ha még aktív volt, akkor azt természetesen fel tudja használni bűncselekményekhez vagy továbbadhatja bűnőzőknek.

2019. okt. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Á, senki nem gyűjt sim-kártyát. De azért letöröltem volna a számokat, számot letiltatom aztán hadd vigye.
2019. okt. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sose add át senkinek sem semmidet, ami a neveden van, vagy bizonyíthatóan hozzád köthető.


Ha inaktív volt a kártya, akkor max amit felettem írtak azt tudta volna vele kezdeni.


Nekem is volt hasonló, bár ott azt akarták, hogy vegyek simkártyát én, mert ők, románként nem vehetnek magyarországon. Eszem ágában sem volt venni.

2019. okt. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Persze, hogy tudott volna, valószínűleg okozott is volna.
2019. okt. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Ha jól emlékszem lett új számom meg kártyám és azért ment ki ... hogy az isis hogy dolgozik. "

Ott másképpen oldják meg.

Lefizetik a megfelelő embereket, és úgy szerzik be hogy ne legyen nyoma. Nem a letiltott kártyákkal sz@rakodnak.

A szervezett bűnözés nem a csikket szedi a buszmegállóban.

2019. okt. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tök jó, hogy akkoriban az egyik legjobb barátom volt. Aztán vagy bűnözésre vagy kiváncsiskodásra akarta volna használni. Pff. Köszönöm a válaszokat mindenkinek!
2019. okt. 5. 12:01
 7/9 anonim ***** válasza:
A fentieken kívül nem árt tudni, hogy a SIM kártya a szolgáltató tulajdona marad, akármennyi ideig is használtad.
2019. okt. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És az nem lehet, hogy igazat mondott és tényleg csak gyűjtötte a különböző kinézetű sim kártyákat?
2019. okt. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Látszott rajta amikor kérdeztem, hogy mire kell, hogy hazudik. Simán levettem a nonverbális jelekből. Kidülledt szem, enyhén hátrahökkölve,nem néz a szemedbe ahogy válaszol hanem kissé lefele a fej. Látszott. De utólag csak fogom a fejem, hogy egy ekkora i....-val barátkoztam. Olyanokat hazudott, hogy 8 nője van. A rögeszméje voltam. Hiába közöltem vele, hogy én csak barátként nézek rá folyton nyomult ha nem volt nője. Egyetemistaként lekopott. Erre pár éve megjelent facen újra. Kénytelen voltam letiltani. Addigra leesett , hogy egy nem normális, rögeszmês.Volt, hogy egyszer még gimiben 1 hétig hívott telefonon. Napjában 5x legalább. Nem vettem fel egyszer sem. És képes volt végigcsörgetni amíg ki nem sípol. Mindannyiszor. Ugyhogy úgy kb 35-40x próbálkozott sikertelenül. Akkoriban a sípolásig 2 perc is eltelt a telómnak. Azt volt, hogy rögvest újrapróbálkozott. Mondom ez nem hagyja már abba? Nyáron meg voltak a magam dolgai. Dolgoztam. Semmi kedvem nem volt a nonstop nyomulásához. Ezért folyamodtam már ehhez, hogy nem vettem fel. Erre szeptemberben még megkérdi, hogy mért nem vettem fel. Elég egyértelmű. Nyomtam rá egy kamut. Dehát akinek ebből se esik le hogy lekoptatom stikkes. Akkor jöttem rá végleg, hogy nem beszámítható amikor 160-al hajtott autópályán és elengedte a kormányt, majd lehajolt a pedálokhoz. Fullos pályán. Üresen se normális. Ezen kívűl még egyszer nyaggatott akkor meg szembehajtott egy traktorral. 6 éve talált meg újra facen. Le is tiltottam amikor megint nyomult. Egyszerűen sehogy nem tudtam lerázni. A rögeszméje voltam. Beteg! Volt hogy apám műhelyébe jött ki hogy utánam kémkedjen
2019. okt. 5. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!