Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy A50 A70 A8s...

Samsung galaxy A50 A70 A8s vagy A9?

Figyelt kérdés

Melyiket válasszam? Főleg a kamerája miatt venném, de a statisztikát elnézve eléggé hasonlóak. Tudnátok segíteni a választásba azzal, hogy küldtök tényleg hasznos összehasonlító videókat? Van tapasztalatotok bármelyik készülékkel?


(Egy másik kérdés, ami inkább csak a részletek miatt fontos: rózsaszín hátlapút szeretnék. ezeket lehet Magyarországon is venni? Ha nem, akkor ha neten rendelem lesz annyival drágább, hogy már nem érné meg?)


50

[link]


70

[link]


8s

[link]


9

[link]



Köszi a válaszod!^^



2019. okt. 7. 01:09
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

[link]


[link]


(A csatornán vannak külön teszt videók is)

2019. okt. 7. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
A70 a normális méretű akkumulátor miatt.
2019. okt. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Az A70 a legdrágább közülük, de ha már van rá pénzed, akkor mindenképp azt ajánlom, ár-érték arányban az egyik legjobb telefon manapság, mert árához képest bitang nagy akksi, erős hardver, nagy memória, relatíve jó kamera, és ahány funkciója van, ahhoz képest még kicsivel alul is árazták szerintem, én is ilyet készülök venni!
2019. okt. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Hát ha teheted egyértelműen a70. Nekem 50-em van, részletre vettem, ezt engedhetem meg magamnak, de ha tehettem volna inkább a70- kb ugyan ez, csak mindenben nagyobb, vagy jobb kicsit. Még egykét évig kapja is a frissítéseket, "hamarosan" jön rájuk az android 10.
2019. okt. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oh, én az A9-re gondoltam, mert annak is jó kamerája van, de akkor az A70-t jobban át kell gondolnom... Láttam, hogy elég népszerű, de azt hittem csak hype. Mindenkinek köszönöm!^^
2019. okt. 8. 06:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!