Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olcsó, de jó minőségű képet...

Olcsó, de jó minőségű képet készítő kamerás android mobiltelefonok?

Figyelt kérdés

Kinéztem magamnak a Samsung Galaxy S10e-t ami most kb 160ezer felett van és az elég drága. (150ezer lenne a max)


Eddig csak Samsungom volt ezért nincs tapasztalatom más androidos készülékekkel.


Tudnátok ajánlani olyan telefonokat, amik szépen fotóznak?

Mennyit számít a hátlapi kamerák száma?


Eddig amit találtam:

-Huawei P20, P30 és mate20

-Samsung S9, S9+ és note9

Ezek mennyire jók szerintetek?


Más márkák, amiket nem ismerek annyira, de jókat mondanak róluk:

-Xiaomi

-Google

-Huawei

-Moto

-Honor

-HTC

(ezekről tudnátok mondani véleményt? ezeken kívül ha még tudtok vmi mást ami szerintetek megérné az jó lenne)


Érdemes lenne használtan vennem az S10e-t?


Igazából nem mostanában szeretném (kb fél év múlva), hanem majd karácsony után, mikor már kicsit lejjebb fog menni az ára.

Mennyit szokott lemenni kb egy ilyen "újabb" telefon ára? (szerintetek)



2019. okt. 5. 23:41
1 2
 1/11 Nxs ***** válasza:
100%

Nekem redmi note 7 van meg vagyok elégedve vele 60 000 Ft bol meg van .

Vagy esetleg már a redmi note 8 pro -t is nézheted de ha szét nézel a xiaomi telefonom közt biztos találsz számodra megfelelőt

2019. okt. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Xiaomi mi 9 széria
2019. okt. 6. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Sorozatban volt nekem S7+, S8+, S9+, S10+, ahogy kijöttek, cseréltem le. Jobb és jobb volt mindig a kamerafejlődés. Mondanám, hogy S10+ a legjobb, de az drága neked, így S9+ legyen. (Vagy Huawei P30 pro, de az szintén nem olcsó)
2019. okt. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Samsung A50 vagy A70
2019. okt. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%

Huawei P30

Tapasztalatból írom, hogy a Huawei márka nagyon jó, kiváló minőségű telefonokat csinál, amikkel hosszú évekre lehet tervezni, legalább 4 évre tuti, hacsak véletlenül ki nem fogsz egy gyári hibás darabot! Ráadásul márkától függetlenül szerintem a P30 csinálja a legszebb képeket a jelenleg piacon lévő telefonok közül, legalábbis a Mobilarénás tesztfotókat nézve ezek tűnnek a legjobbnak!

2019. okt. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

Ajánlom, hogy pörgesd át a Mobilarénát, ahol nem csak a teszteket, a róluk elmondott szakmai véleményeket olvashatod, hanem az okostelefonnal készült képeket is láthatod.

A másik - Dxomark oldalon, a kameráik alapján vannak rangsorolva az okostelefonok - [link] - az ottani táblázat alapján, a Honor 20 Pro és a Xiaomi Mi 9 lenne a két befutó. Azért, mielőtt vásárlásra szánnád magad, jobban nézz körbe.

2019. okt. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm még gondolkozni fogok rajta, aztán ha eldöntöttem kiírom a döntésemet ide. ^^
2019. okt. 6. 15:20
 8/11 anonim ***** válasza:
67%

Telefonon nem létezik a jó minőség. Elfogadható esetleg.


100 ezer forintos kategóriában nincs igazán különbség a versenytársak között. Mi 9t pro talán a legolcsóbb 3 kamerás rendszer, ami jár néhány előnnnyel. Van egy nagy látószögű, egy normál és egy zoom egység. Nyilván a legjobb minőséget a főkamera adja, a normál látószögű, a többi csak kiegészítő speciális helyzetekre. Ez a többinél is így van.

Kategóriájában rendben van, de valszeg nem a legjobb főkamera. Xiaomoról lévén szó ár-érték arányban nagyon rendben van az egész teló 🙂

2019. okt. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm ^^
2019. okt. 6. 19:52
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
De igen, létezik telefonban "jó minőség", még ha ezt valaki nem is tudja elképzelni!
2019. okt. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!