Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet ettől baja a telefonnak?

Lehet ettől baja a telefonnak?

Figyelt kérdés

Nagyon higiénia mániás vagyok a kintről behozott dolgokkal,így nem véletlen,hogy évek óta ha haza érek elsők között van a tisztító szeres törlőkendővel áttörölni a telefonom és kimosni a tokot.

A következő telefonom végre vízálló lesz de érdekelne,mennyire lehet csap alá tenni meg megmosni alatta? Egyszerűen nem vagyok hozzá szokva a vízálló elektronikus eszközökhöz,de sokat könnyítene a dolgon.



2019. okt. 9. 15:35
 1/2 anonim válasza:

Amit elfelejtenek reklálmozni:

-Vízálló telefonra beázás esetén nincs garancia

Tehát ha a tied gyárilag nem 100%-ig zár, beázik első

nap, így jártál.


-A vízállóság nem örök

Bár a jack dugó elhagyásával javult a helyzet, de a

hátlap, kijelző, sim tárolóhely stb továbbra is egy

gumiszerű réteggel van lezárva ami pár év alatt itt-

ott megadja magát. Ha megnézel pár telefon szétszerelő

videót, látni fogod.


Még az elsőt csak-csak tudják az emberek, de a másodikat alig, így pl valaki az új telefonjával elmegy úszni is és tényleg évekig nem lesz baja, aztán a 3. év után amikor már tuti nincs gari egyszer csak beázik, és vakarja a fejét.


Összegezve a vízálló telefonok nem azért vannak hogy csap alá tedd, inkább azért ha elkap az eső, vagy beleejted valami vízbe, ne ázzon be azonnal.

2019. okt. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Amúgy én is higiénia mániás vagyok, úgy oldottam meg hogy volt egy tabletem amit csak itthon használtam, bár az már tönkrement, most meg a régi telefont használom itthon ami még nem annyira öreg így használható (3éves), az újat meg nem, max ha csörög.
2019. okt. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!