Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ettől lehet valami baja a...

Ettől lehet valami baja a telefonnak vagy a sim kártyának?

Figyelt kérdés

Van egy Micro Sim kártyám amit most egy egyszeri alkalommal bele kellenne raknom egy nem micro sim kártyás telefonban és erre az egyszeri alkalomra adapter sem akarok venni 1000 Ft-ért. Most azt csináltam hogy szemmértékkel nagyjából beillesztettem a foglalatba a simet úgy hogy érintkezzen a tüskékkel és nagy örömömre hibátlanul érzékeli a telefon.

Ugye most attól nem lehet baja a telefonnak vagy a sim-nek hogy egy normál foglalatba beleigazítottam egy micro simet?



2013. aug. 15. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja :D Telenornál pl olyan simet adnak már ,hogy normál méretű de szétlehet pattintani micro sim nek aztán újra vissza lehet illeszteni normál simnek :D Szóval semmiben nem különbözik csak a mérete :)
2013. aug. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, csak nekem nincs hozzá olyan keret mert már kidobtam és én szemmértékkel valahogy beleigazítottam a sim kártyát hogy az érintkezős része ott legyen ahol a telefonon a tüskék vannak.
2013. aug. 15. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!