Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p20 pro vagy p30?

Huawei p20 pro vagy p30?

Figyelt kérdés

Melyik éri meg jobban 2019 őszén?

P20 pro: vízállóság, sztereó, nagyobb aksi és olcsóbb

P30: erősebb hardver, jobb(?) kamera, van jack viszont csak IP53, nem sztereó és drágább 23 ezerrel jelenleg (szolgáltatónál).

Melyiket választanátok ha számít az ár is, de fontos szempont hogy legalább 3 évig megbízható telefon maradjon? (az se baj ha tovább :) )



2019. okt. 12. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenképp olcsóbb a P20 Pro, de én akkor sem szolgáltatónál venném, függetlenül sokkal olcsóbb bármelyik, kivéve ha részletre tudod csak megvenni!

Vízállóságot nem tudom, de vannak különböző típusú kifejezetten vízálló tokok, és a hangzás is többféleképp orvosolható valamilyen headset-tel vagy egy szuper bluetooth-hangszóróval!

Én mindenképp a P30-at venném: szerintem márkától függetlenül jelenleg ennek a telefonnak van a létező legjobb kamerája + jobb ár-érték arány, újabb típus alapból frissebb szoftverrel, sokkal jobb processzor, gyorsabb LTE-bitráta, jobb kijelző (felbontás és sűrűség), bővíthető memória, Jack csatlakozó, újabb és gyorsabb bluetooth-verzió!

2019. okt. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
P30. Az még egy normál méretű telefon, és érezhetően gyorsabb, mint a P20 pro. Újabb is. Üzemidőben csak kicsivel gyengébb a P30.
2019. okt. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!