Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kicserélik így a telefonom?

Kicserélik így a telefonom?

Figyelt kérdés
A Media Marktban vettem egx telefont, kb 3 hónapja, leejtettem és betört a kijelzője, meg egy kicsit a telefon széle is. Garanciát is vettem rá ott, amire ha jól emlékszem annyit mondtak, ha leejtem tapossak rá mégegyet és biztosan ki lesz cserélve, csak nem tudom, feleslegesen tönkretenni mégsem akarom.. amúgy a telefon működik, csak ilyen pókháló szerű törés van a képernyő baloldalán.

2019. okt. 13. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Fogalomzavar. Garanciát mindenképpen kaptál rá, de az csak a gyártó hibáira vonatkozik.
2019. okt. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint te vettél rá kiterjesztett garanciát, ha ezt mondták. Szerintem jobban ne tedd tönkre. Nekem azt tanácsolták, hogy mondjam azt, hogy egy biciklis elment mellettem az utcán és leejtettem. Vedd figyelemebe, hogy mit írnak a feltételekben. Pl. tanintézmények kivételt képeznek stb.
2019. okt. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Garanciát is vettem rá ott, "

Olvasd el, mi áll benne.

Ha törést fedezi, akkor jó.

Ha csak plusz garanciaidőt ad, az nem jó.

2019. okt. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kis frissítés: nem garanciát hanem biztoaítást vettem rá, nem tudom miért íetam azt, bocsi. A lényeg hogy törést nem nagyon fogadnak el ígysem..
2019. okt. 13. 20:27
 5/7 anonim ***** válasza:

"A lényeg hogy törést nem nagyon fogadnak el ígysem.."

Ja, ez ismerős.

Sokan beszopják ezt.

Szóban arról tájékoztatnak hogy mindenre jó a biztosítás, amikor meg károd van, pont azt nem fedezi.

2019. okt. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nagyon semmit sem tudnék tenni hogy javítsák vagy cseréljék?
2019. okt. 13. 22:39
 7/7 anonim válasza:
Olvasd el a feltételeket, szinte biztos, hogy töréskárt is fedez.
2019. okt. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!