Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Betörtem a Huawei telefonom...

Betörtem a Huawei telefonom képernyőjét, ami garanciában van, volt rajta üvegfolia de nem védte meg! Ebben az esetben visszaviheyem oda ahol vettem, van esély rá hogy kicserélik? Vagy kb. mennyibe kerül egy képernyő?

Figyelt kérdés
2017. júl. 25. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kicserelik, csak nem garanciaban. A tores nem gyartasi hiba eredmenye, hanem a te hibad. Ha esetleg biztositast is kotottel ra, az fedezheti.
2017. júl. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Maio válasza:
100%
Kiterjesztett garancia van rá akkor van egy fizetke s abban felkell hívni a számot elmondani mi történt s jobbik esteben nem kell fizetni érte.
2017. júl. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Képernyőt nem cserélnek sehol és nem vállalnak érte garanciát sem. Szépen bemész egy szervizbe ott pedig megmondják mennyi az annyi.
2017. júl. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat!
2017. júl. 25. 23:09
 5/5 Alex Fly ***** válasza:
100%
Törésre nem érvényes a garancia. Térítés ellenében természetesen kicseréli a szerviz. Ha van készülékbiztosításod, akkor csak az önrészt kell fizetned, ellenkező esetben az alkatrészárat és a munkadíjat.
2017. júl. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!