Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 100000 forint körül lehet...

100000 forint körül lehet venni jobb telefont, mint a Samsung Galaxy A70?

Figyelt kérdés

2019. okt. 13. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A70-röl írok. 109e volt a mediaban 1.5 hónapja. Note 8-ról váltottam át...fura a műanyag anyaghasználat de sebességben és mindennapi használatban sokkal jobban megvagyok vele elégedve. Talán Xiaomi telefont találsz Mi 9-et de én kicsit önfejűségemből és eddig a Samsunggal tapasztalt elégedettségi rátám miatt választottam az A70-et. Bár tokot szerezz be hozzá, mert a hátlapja hihetetlrnül gyorsab karcolódik. Egy hét alatt sikerült akaratomon kívül telehajszál karcolnom. Ja és a kamerája sem a legerősebb a piacon, ha épp fotozásra használnád főleg. Akkor érdemesebb plusz 50et hozzátenni és más kategóriában nézelődni, de átlagos felhasználásra kiváló. 2 naponta kell töltőre tenni, ha nem nyúzom valami erő igenyesebb játékkal. Volt, hogy otthonhagytam a töltőjét és mindenkinél csak sima usb töltő volt sehol egy type-c és 6%-on voltam. 9órát kihúzott vele miközben volt kb 1óra telefonálás is benne de ezt az extra energiatakarékos móddal értem el. Én a Note 8-at az anyaghasználata és a kamerája miatt jobban szerettem, de a pro vs kontra azaz áz ár/érték arány szerintem verhetetlen legalábbis a Samu keretein belül. De kinai telefonok között lehet találni akar erősebb hardwerrel szerelt telókat csak sokkal kevesbé megbízható ügyfélszolgálattal, csak lcd kijelzővel stb... Szerintem nem jársz rosszul vele, ha megveszed. Eleinte óriásinak tűnik, de nagyon gyorsan hozzalehet szokni.
2019. okt. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vegyél Xiaomit , sokall jobb mint a Samu.
2019. okt. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A Note 8-nak jobb a kamerája mint az A70nek?
2019. okt. 14. 10:27
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen. Mégis csak egy flagship telefon a note 8. 2 évvel ezelőtti, de az A70 "csak" középkategória. Kamerában a Note 8 biztosan veri. Kijelzője is élesebb bár szabadszemmel nem nagyon látszik esetleg mikoszkóp alatt. Az A70-et azért választottam, mert nem szándekoztam kiadni közel félmilliót a note 10-re de nagy kijelzős, lag mentes és nagy akku kapacitású telefont szerettem volna. Ha újonnan találsz note8-at az túl árazott, ha pedig használtan akkor az akkuja valszeg nem fog kibírni egy napot sem főleg, ha játszol rajta, rosszabb esetben cseréltetned kell, mert a quick charge és a felhasználó kissé megviselte az evek alatt. Bár van egy Note 4-em is eredeti akkuval foliaval hatlappal stb. 2015 elején vásároltam és a mai napig az eedeti akkuval működik, de hidegben akár 100%-ról is leugrik 0-ra..stb... afelett tényleg eljárt az idő, de nagyon szerettem. A note 8 megállja a mai napig a helyét viszont valszeg nem fog kapni már android 10-et, az A70 igen és használtan is egy jobb állapotú darab közel egy 2év garis A50 ára körül mozog. Xiaomit nem használtam még soha de jókat irnak róla, ha nem vagy biztos a döntésedben es 100k a max. összeg amit ratudsz forditani akkor nézz szét az idei Xiaomi modellek között is, de ha nem vagy valami extrém mobilgeek és képkockaszámolgató akkor 100k-ért az A70 igenis jó választás! Menj be egy edigitalba vagy mediaba ahol kipróbálhatod őket és mérlegeld saját igényeidhez képest. Engem élőben kipróbálva győzött meg az A70 egyébként youtube videók miatt nem.cseréltrm volna le a note 8-at. Én nem bántam meg. Te miről akarsz váltani?
2019. okt. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Asus zenfone 3maxról akarok váltani.
2019. okt. 14. 11:49
 6/11 A kérdező kommentje:

Eddig Huawei p30 lite-ot akartam venni, kipróbáltam a media marktban, de nem olyan jó mint amire számítottam.

Az A70 jobban tetszett és az se sokkal drágább.

2019. okt. 14. 11:51
 7/11 A kérdező kommentje:

Az A70 140000ftba kerül a media marktban, valahol csak 100000 (megbízható boltban)

nem értem miért vannak ekkora árkülönbségek.

2019. okt. 14. 11:52
 8/11 anonim ***** válasza:
Nos nem fogsz csalódni az A70-ben!
2019. okt. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Van amikor a Samsung Experience storeban is leviszik 99.990-ra! De a mediaban is volt már annyi! Én is kifogtam egy akciót 109-ert! Figyeld az arukeresot. Vagy ha nem birsz varni akkor a garancianal mindenféleképp 24 hónap gyári garanciát vállaljanak!
2019. okt. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy nem jobb a samsung zoomos képe mint az asusé
2019. okt. 14. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!