Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont vegyek ha...

Milyen okostelefont vegyek ha 3-4évre tervezek?

Figyelt kérdés

Üdv.


Samsung Galaxy A3 2016om van. Ma már kezd lassulni de még mindig jó.

Régen sokkal jobban képpben voltam a telefonokkal kapcsolatban, de ma már annyi van és számomra olyan csunyák, hogy a tudásuk sem érdekelt.

Pl honor, nagy, ronda -fényes.

Szóval aki ért hozzá, azt mit ajálana ami ár/érték aranyban megéri?


Elsősorban Samsungot szeretnék.


Nekem nagyom tetszik a sima S7 de lehet már öreg lenne tudásilag 3-4évre.


Keretem max 100 ezer ft.(ennél többet nálam nem ér egy telefon)



Inkább Samsungot ajáljatok,de mást is meghallgatok.



2019. júl. 15. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Samsung Galaxy A70 tökéletes számodra. 106ezer Ft kb de hidd el megéri az a +6ezer Ft a max keretedből. Vagy ha nem, akkor Samsung Galaxy A50.
2019. júl. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
iphone 7/8
2019. júl. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Mihago ***** válasza:
0%
Google Pixel 4. Nekem 3-as van egy éve, meg nem válnék tőle semmi másért!
2019. júl. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez Galaxy A csalad olyan csunya lett, hova lett a home gomb.. Ez mar csak egy kijelzo komolyan..
2019. júl. 15. 19:40
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Ez mar csak egy kijelzo komolyan.."


Pedig már ez a jövő! 5 év múlva az alsókategóriások is notch nélkül jönnek majd.

2019. júl. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát sajnos, nem sajnos, a legtöbb telefon ma már ilyen. Hirtelen egyet sem tudok felsorolni, aminek még lenne fizikai gombja. Már az olcsóbbak közt is majdnem az egész előlapot befedi a kijelző, vagy pedig teljesen befedi.


Szerintem az Samsung A széria elég jó lett. Igazából abból bármelyiket tudnám ajánlani, pl. A70, A9, A50. Vagy esetleg Xiaomi Mi 9 SE.


Egyébként, hogy ugye írtad az S7-et. Igazából az se rossz, de ár-érték arányban nem annyira éri már meg. Olyan árban lehet jobbat is kapni. (pl. A70)

2019. júl. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A Galaxy A70-et én is csak ajánlani tudom, pár helyen már kicsivel 100 ezer alatt is kapható, ennyiért pedig abszolút a legjobb telefon! Bár nekem kicsivel több a keretem, de nincs olyan telefon, ami ennél jobban megfelelne az igényeimnek, én is ilyet fogok venni! Sajnos azonban aggódom, hogy egy Samsung-al nem lehet több évre tervezni, de ha Neked eddig jó volt, az megnyugtató

Nekem viszont Huawei-vel van nagyon jó tapasztalatom, már 4 éve használom ezt az őskövület P7-et, és bár nagyon elavult, de még mindig tökéletesen működik, pedig mindennap sokat használom, és egyszer sem volt szervizben! Ha elgondolkoznál rajta, ennyiért Huawei-ből szerintem a Nova 3 a legjobb, de nem tökéletes, jó opciók lehetnek még: P20, P30 Lite, P Smart Z, és a Mate 20 Lite.

Vagy ha vársz egy kicsit, hamarosan szintén 100 ezer alá mehet a Motorola One Vision ára is, jelenleg 103 ezer Ft legolcsóbban, és nagyon szuper!

Vagy: 90 ezer Ft legolcsóbban, de ennyiért 6 GB rammal és 5000 mAh akksival hódít az Asus Zenfone Max Pro (M2)

Szóval választék van bőven!

2019. júl. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a xiaomi telóm 2 és fél éve tökéletesen működik.
2020. jan. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!