Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok kilépni előző...

Hogyan tudok kilépni előző felhasználó Gmail fiókjából használt mobil vásárlása után?

Figyelt kérdés

Vettem egy használt Samsung S7 okostelefont amit a tulaj már 2 hete hírdetett. Buta telefon váltására.

Papírjaival dobozba el is hozta. De fel se volt töltve. Valóban 2 hónapja nem használhatta.

Bekapcsoláskor meglepve látom, hogy Gmail és minden személyes adat rajta van.

Hogyan léphetek ki a Gmail fiókból ilyenkor? (Nem érdekel, hogy mi van rajta és nem is akarok vele visszaélni. )

Illetve tényleg ilyen felelőtlenek az emberek, hogy erre nem képes?

Diplomás huszonéves eladótól.


2019. okt. 13. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Arra vigyázz, hogy először mindenképp töröld az övét, mielőtt csinálnál egy gyári visszaállítást, mert különben kérni fogja az előző tulaj belépési adatait.
2019. okt. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Beállítások --> Fiókok.

Kijelölöd, utána a jobb felső sarokban kiválasztod az eltávolítást.

Ha már nem lesz ott semmi fiók, csak akkor csinálhatsz nyomógombos hard resetet, különben ráfázol.

2019. okt. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Biztos nem lopott vagy elhagyott telefon ez ?,mert értelmes ember mielött eladja kilép a fiokjábol és mindent töröl ami személyes .
2019. okt. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3# doboz, garanciapapír az eladó nevén. Plusz már vagy 2 hete hírdette.


Én is csak néztem, hogy miért ilyen felelőtlen valaki.

Mondjuk az tényleg látszott, hogy nem használta 2 hónapja. Legalább feltölthette volna és akkor leesik, neki, hogy valamit törölni kéne.

Sőt még kérdésbe is megosztom itt hátha tanul valaki belőle. Elég alap dolog lenne pedig.

2019. okt. 14. 08:14
 5/11 anonim ***** válasza:

"Én is csak néztem, hogy miért ilyen felelőtlen valaki."

Nem biztos hogy a saját fiókja, csak létrehozott egyet amíg eladja a mobilt. Nekem is van ilyenem vagy 6-7 ilyen esetre.

Semmi gond nem származik abból ha törlöd.

2019. okt. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha megvan a neve, címe, egyszerűbb, ha felhívod, és megkérdezed tőle.

Engem pont ugyanígy akartak átverni. Egy lemerült telefont hoztak, így nem tudtam ellenőrizni, hogy törölve lett e azt ID je. Nyilván nem volt, mert másodjára nem hozták vissza. Ez egy iphone 6 S volt.

2019. okt. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

# 6

Ebben mi az átverés? Kicsit mintha zavaros lenne a "beszéded".

2019. okt. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Kilèptem a Google fiòkbòl, de a gyàri visszaàllìtàshoz kèrte a Google jelszavàt a vègleges törlèshez.

Gondolom ez azèrt van, hogy vèletlen se töröljön sajàt adatokat ha fèlrenyomnà valaki.

Szòval szoltam a sràcnak, hogyha erre jàr törölhe màr a jelszavàval.

Jött is egybõl. Finoman megjegyeztem, hogy eladàskor illene vissza àllìtani ès örüljön, hogy nem olyanhoz került aki visszaèlt ezzel.

2019. okt. 14. 23:34
 9/11 anonim ***** válasza:

Igazság szerint én nem kilépésről beszéltem (#2), hanem a fiók, listából való teljes törléséről.

Ami után pedig vége, nincs ilyen, mint amiről te beszélsz.

De mindegy, így látatlanban nem lehet tudni, hogy mit csináltál.

2019. okt. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hacsak nem az volt, hogy a fiók törlésének megerősítéséhez kérte a jelszót, ami mintha nekem is rémlene (ha érthetőbben fogalmaztál volna).
2019. okt. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!