Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » AZ okostelót hogy tudom...

BRÁNYI BALÁZS kérdése:

AZ okostelót hogy tudom összekötni a számítógéppel, hogy a pc monitorján lássam a tartalmakat?

Figyelt kérdés
2019. okt. 14. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Csak neked mondom, mert szakmai titok: egy USB-kábellel.
2019. okt. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
usb kábel! Esetleg az okosteló kijelzőjén megjelenik a kérdés, hogy mit szeretnél tenni: pld mobil töltése vagy fájlok átvitele... Értelemszerűen kattintani kell valamelyikre
2019. okt. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Zzzoli ***** válasza:

Ha a telód alkalmas rá akkor USB-C/HDMI kábel és a monitorra vagy tv re dughatod.

A pc-n esetleg használhastsz android emulátor programot, de az nem egyenes képernyő átvitel lesz, hanem emulálja a pc-n az android rendszeredet.

2019. okt. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
USB kábel. Az okostelefonokba van egy program amit a PC-re telepít, vagy webről letöltöd legtöbbnél kiírja a telefon hogy honnan szerezhető be. Azt telepíted a PC-re és összehangolja a telefont a PC-vel így nagyon sok mindent sms-t, telefonszámokat, képeket stb... tudod nézni a PC-n keresztül. Sőt még olyan funkció is szokott lenni ezekbe a programokba amiken keresztül tudjátok a telefont irányítani tehát a telefon képernyőjét látod a monitoron és amit a PC-n csinálsz a telefonodon azt a telefonon látod is hogy éppen hova lépkedsz. Ez nem minden esetben működik megfelelően mert Huawei telefonnál például azt vettem észre hogy eléggé késve reagál a parancsokra monitoron keresztül mint telefonon tehát lassú az egész így. De ha van olyan TV-d amin van Buetooth támogatás akkor a legtöbb telefonnal összetudod kapcsolni és akkor TV képernyőjén látod azt amit a telefonon csinálsz pl filmek nézésére tudod használni ezt. ezek a funkciók gyorsabban működnek egyébként.
2019. okt. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a telefon képét akarod látni, a telefonod USB csatlakozójának támogatnia kell az MHL-t. Ha támogatja, akkor egy megfelelő USB-HDMI kábelre lesz szükséged. Ha a monitorodon nincs HDMI, egy átalakítóra is szükséged lesz.
2019. okt. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak még ennek az oldalnak a használatáról is kellene tudni, hogy ne írj privátot, publikus témában.

Most így rajtam kívül senki nem fogja tudni a titkod, hogy te valójában próbáltad USB-kábellel, csak nem sikerült.

De akkor ezt miért nem írtad?

Ez a másik tudnivaló: a kérdést érthetően meg kell fogalmazni, hogy ne másoknak kelljen találgatni!

Pláne amikor valakinek nincs kedve találgatni és inkább nem segít, az neked sem jó.

2019. okt. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"AZ okostelót hogy tudom összekötni "

Melyiket?

2019. okt. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!