Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet iPhone 7 - ről a...

Hogyan lehet iPhone 7 - ről a tartalmakat ( képek & videók ) áthelyezni laptopra ( Windows 10)?

Figyelt kérdés
Nézzétek el nekem , laikus vagyok .. és nem szőke 😜.. , de valaki leírná nekem lépésről lépésre ? Köszönöm szépen előre is ! Szép napot 🌞!

2018. júl. 25. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

Dugd össze a telefont a laptopoddal, a telefonhoz kapott USB kábellel.

Telefonod legyen feloldva, valószínűleg megkérdezi, hogy megbízol-e a számítógépben. Nyilván igen.

Ezután megtalálod ugyan úgy a telefonodat, mintha egy pendrive lenne.

Ami kell kép kijelölöd és másolod ahova szeretnéd.

2018. júl. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

PhotoSync-el is megy. Letöltöd appját az iPhon7-re, Laptopra meg a progiját és mindkettőn futtatod és küldhetsz foto és videofájlokat laptopra vagy forditva, laptopról az iPhon 7-re

[link]

2018. júl. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Itunes-szal szoktam, csak összedugom a géppel, már meg is kérdezi... amikor feljön egy ablak,hogy "képek és videók importálása" -->klikk..már megy is a gépre.
2018. júl. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!