Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akik több havi spórolással...

Akik több havi spórolással vagy akár hitellel tudják csak megvenni a felső kategóriás telefonokat, nekik miért van rá mégis szükségük?

Figyelt kérdés
Pusztán kíváncsiságból kérdezem.

#mobil #telefon #kecsketest
2019. okt. 15. 12:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Sok ember szeret többnek látszani, többet mutatni kifelé mint amit valójában megengedhet magának. Szerintem ennyi...
2019. okt. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Morzsi007 ***** válasza:
93%
Szükségük nincs rá, csak igény. Ettől jobban érzik magukat, legalábbis egy darabig. Boldogabbnak érzik magukat, de aztán hamar elmúlik. Ezeket el lehetne mondani a ruházatra, autókra is. Minek vesznek 15M-ért autót, mikor a szükségletet kielégíti már egy akár 6M Ft-os autó is.
2019. okt. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%
Én pl részletre veszek telefont előfizuval, ha ezt is hitelnek veszed. Megveszem az aktuális legjobbak egyikét, de nem cserélem le fél év múlva. Pl S6-ot majdnem 5 évig használtam, most s10+ra váltottam, de remélem, hogy ezt is legalább 5 évig tudom használni. Így megéri drágább telefonba fektetni, hiába "nem engedhetem meg".
2019. okt. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%

Mert részletre meg tudom venni ugyanannyiért, mint kp-re.

És ha 4-5-6 évet elmegy megbízhatóan, akkor nekem többet ér mint egy 30 ezres teló évente lecserélve, mert használhatatlanná válik annyi idő alatt.

Mert esetleg tudok rá vigyázni, és ki is használom.

Az ilyen kérdés kiírója meg nem pusztán kíváncsi, mert ennyit magában is el tudna képzelni.

2019. okt. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
#4 pont erre kíváncsi szerintem, hogy mire használsz ki mondjuk egy 200e forintos telefont, amire a 100e forintos nem jó.
2019. okt. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Négyes, nem arra vagyok kíváncsi, hogy kihasználod-e.

Nyilván kihasználod, hiszen minek vennél olyan telefont, amit nem használsz ki.

A kérdés arra irányul, hogy mire használod, amire az olcsóbb nem jó és ezért szükséged van a drágábbra.

2019. okt. 15. 14:05
 7/12 anonim ***** válasza:
24%

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..


Kedves kérdező, bizonyos esetekben ezt én sem értem. Mert van, aki megveszi a csúcsmodellt, de 2 évig sem használja...


A kérdésedre a válasz, hogy mire használom ki:

Filmezésre utazás közben (arra pl nagyon jó az Amoled), sok böngészésre, jegyzetelésre, naptár vezetésére, drón reptetésére, itt-ott fényképek készítésére, fizetésre stb.


A legtöbb dologra képes lenne egy olcsó telefon is, de lehet, hogy idegesítő lenne használni, mert 2-3 év után már akadna. Ez meg egyenlőre 2 évesen is csak teszi a dolgát, és sosem éreztem eddig úgy, hogy a telefonom hátráltatna bármiben is. Egy Galaxy S8 Plusról van szó, amit nem hitelre vettem, hanem használtan relatíve olcsón fél évesen.

2019. okt. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
23%
Azért mert azok 3-4 év múlva is jók lesznek szinte gond nélkül egy olcsóbbnál meg fél egy év után jelentkeznek minimális gondok és amúgy is elég idegesítő ha akad valami.
2019. okt. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

8-as, mik ezek a minimális gondok?

Nekem egy Xiaomi Mi A2-m van egy éve, 50000 Ft-os telefon, eddig nem tapasztaltam problémát.

Mondjuk én csak netezek rajta meg PUBG-t játszok, illetve lövök néhány képet, ha olyan helyen vagyok.

Milyen felhasználás közben jelentkeznek a problémák?

2019. okt. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Erre a fagyás dologra èn is kíváncsi vagyok. ( Komolyan ès nem kötekedèsből )


Pár ève vettem egy telefont amit majdnem nègy èvig használtam ameddig össze nem törtem. ( Wink World )15 ezerèrt vettem de soha semmi bajom nem volt vele. Igaz az előzmènyeim mindenhonnan töröltem rendszeresen ès az appok automatikus frissítéseit is letiltottam.

2019. okt. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!