Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ciki Samsung...

Szerintetek ciki Samsung Galaxy S4 telefont használni 2019-ben? Elavult?

Figyelt kérdés

2019. okt. 18. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Cikinek nem ciki, csak már lehet hogy kicsit elavult, pl nem fut el rajta minden alkalmazás. ha téged nem zavar, megfelel a tudása, akkor ne érezd cikinek. :)

Meg amúgy is, ma már annyira egyformák a telefonok, a kutya nem mondja meg ránézésre, hogy hányas.

2019. okt. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

Én a mai napig S4-et használok, még anno újonnan vettem 180 ezerért 2013-ban.

Tökéletesen működik, egy akkut kellett benne cserélni pár éve, meg 2x törtem össze a kijelzőjét de szerencsére tudtam nagyon olcsón alaplap hibás donorokat szerezni hozzá, és itthon simán ki tudtam cserélni a kijelzőt.

Addig még tönkre nem megy, én biztos nem fogok másik telefont venni. Gyakorlatilag minden alkalmazás amire egy altágembernek szüksége van, gond nélkül elfut rajta.

Cikinek inkább a fiatalok körében számít, mivel nem a legújabb "trendi" presztízs telefonnal rohangálsz., és akkor csak fél ember vagy.

Viszont sok mai telefon még mindig nem rendelkezik infra porttal, és amoled kijelzővel, amit már az S4-be lassan 7 éve beleraktak.

2019. okt. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%

"Meg amúgy is, ma már annyira egyformák a telefonok, a kutya nem mondja meg ránézésre, hogy hányas."


Dehogyisnem... én távolabbról is felismerem a készüléktípusokat is.. Tudom, hogy régi vagy újfajta típus.


És a régi (4-5évvel régebbiek) meg a maik egyáltalán nem néznek ki ugyanúgy!

2019. okt. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Inkább az a ciki, amikor valaki évente új telefont vesz 150-200-250 ezrekért csak azért, mert 1 megával több a tárhely meg 1 megapixellel jobb a kamera meg 1 mm-rel szélesebb a kijelző.

Ja és persze megveszi a gyereknek is az új modellt 150-200-250 ezrekért, nehogy véletlenül kigúnyolják a többiek, hogy neki nem a legújabb van. :) Meg persze nehogy ne fusson el a call of duty meg a minecraft mobilverziója rajta, mert azok nélkül kínhalált halna a gyerek. Na ez a ciki.

2019. okt. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%

3, Természetesen a hozzád hasonló zseniket véletlenül sem próbálnám meg átvágni, tudom, esélyem se lenne.

De mi, földi halandók nem tudjuk betéve az összes telefontípust. :)

2019. okt. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
De jó az irigy kutyák lepontoztak, csak mert én felismerem a telefonokat már a hátlapjáról is :D
2019. okt. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Inkább az a ciki ha valakinek ez számít...Borzasztó a sok külsőségeket meg tárgyakat istenítő ember...
2019. okt. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
Nem ciki. Ha neked megfelel akkor jó. Nekem van még 2012-ből egy Sony Xperia S, amit mai napig használnék ha ugyanúgy működne mint régen.
2019. okt. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
41%
Nem ciki viszont lehet hogy hardveresen kicsit el avult de attol meg hasznalhalhato
2019. okt. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!