Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefont szeretnék venni,...

Új telefont szeretnék venni, tudok segíteni? Tanácsra/tapsztalatokra lenne szükségem, többi lent!

Figyelt kérdés

Az eddigi készülékem egy Huawei p9 lite telefon, amit korából kifolyólag (3 éves) szeretnék lecserélni.

Két telefon között vacilálok a Samsung Galaxy A70 és a Honor 20. Tapasztalatokra lennék kíváncsi azoktól akik már rendelkeznek ilyen készülékkel.

Az A70 nagyon jo tulajdonságokkal kecsegtet de számomra fontos szempont, hogy a camera sok funkcióval és lehetöséggel rendelekezzen,ezt egyszer probáltam ki egyik barátom által és nem igazán győzött meg.

A Honor 20 esetén, a camera kiváló, nagyon lenyűgözött, de az hogy a telefon nem bővíthető a 128Gb mellett és fülhallgató csatlakoztatási lehetősége sincs, számomra elkeserítő.

Tudom, hogy a döntéshez kompromisszumot kell kötnöm valamilyen téren, és érdekelne a ti válaszotok, hogy melyikre tennétek a voksotokat a helyemben.

Előre is nagyon köszönöm a válaszokat.



2019. okt. 17. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan egyik sincs viszont én is új telefon vásárlásban gondolkodom. Én úgy gondolom, hogy az nem annyira vészes, hogy a 128 GB tárhelyet nem tudod bőviteni, hiszen az azért elég sok még így is. A jack ajzat elhagyása már egy fokkal nagyobb probléma, viszont már Bluetooth-os fülhallgatót is lehet venni egész jó áron. Én a helyedben úgy döntenék, hogy melyiknek a problémái kevésbé fontosabb, melyik az erősebb, szebb, illetve melyikre találsz jobb ajánlatot, ha az általam előbb felsoroltak nagyban megegyeznek. Egyébként én a helyedben lehet, hogy a Honor 20-at választanám, elég meggyőző és még egész jól is néz ki, bár az előlapi kamera elhelyezése se tetszik (de még mindig jobb mintha notch lenne), és ha jól tudom a Honor 20 felsőbb kategóriás telefon, míg az A70 inkább közép-felső kategória.
2019. okt. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 D. Brasco ***** válasza:
Nem kerdes hogy Honor
2019. okt. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is új telefont készülök venni, és már régen kinéztem magamnak a Galaxy A70-et, ez nálam nem is kérdéses!

Ahogy Te is írtad - van rajta fülhallgató csatlakozó, ráadásul bitang nagy akksi, bővíthető memória, fm rádió, és 3 kártyafoglalat, így a memória bővítése és a dual sim egyszerre lehetséges, kompromisszum nélkül! A kamera nálam is fontos szempont, és bár közel sem tökéletes, de azért szerintem nem rossz, átlagos minőségű képeket csinál, hatalmas felbontásban, ami itt tényleg részletgazdag, és nem csak felskálázott érték! Láttam a neten tesztképeket, és a valóságban is volt már szerencsém kipróbálni! Videózásban pedig teljesen ledöbbentett a hajmeresztő érték: 1080p @ 240fps folyamatos felvétel!

Bár a Honor-nak tényleg nagy előnye a jobb processzor és grafikus chip, de a Samsung-é is kellően erős ahhoz, hogy kb. mindent elvigyen, a kijelzőben pedig szerintem a notch jóval kevésbé zavaró, mint az, hogy például filmnézés közben a képen ott tátong egy nagy lyuk! De például normál 16:9 aránynál nincs is belógás, illetve szoftveresen akár teljesen el is lehet rejteni a notch-ot!

Egyik ismerősömnek pedig Honor 20 van, és imádja, őszintén egyikkel sem járnál rosszul, csupán elmondtam, hogy szerintem mikben jobb/praktikusabb az A70 !

2019. okt. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!