Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P20 telefonon miért...

Csakénvagyokaznyugi kérdése:

Huawei P20 telefonon miért nem működik a led jelzőfény?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve van meg a telefonom, pár napja viszont nem villog a led, ha írnak messengeren, vagy ha kapok valami értesítést. Eddig rendesen működött, a beállításokban sem nyúltam hozzá semmihez, de megnéztem, minden be van állítva a telefon beállításai között is, és a messenger beállításai közt is, hogy v i l l o g j o n a led, de nem csinál mégse semmit. Láttam egy hasonló kérdést, de amiket ott leírtak, azok közül semmi nem segített. Olvastam, hogy lehet valamelyik alkalmazás bezavarja, szóval letöröltem azokat amiket mostanában letöltöttem, de így sem villog.
2019. okt. 18. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Inditsd ujra a telt
2019. okt. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam már, de semmi nem változott
2019. okt. 18. 22:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy véletlenül kikapcsoltad az értesítési ledet?
2019. okt. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

nem, tényleg minden be van állítva rendesen, nem szoktam ezekhez hozzányúlni.

többször is átnéztem, az engedélyekkel is minden rendben van, a led be van kapcsolva, a messenger értesítései megjelennek az értesítési sávban, még a zárképernyőn is + a messengeren belül is be van állítva, hogy villogjon a led, mégsem működik.

2019. okt. 18. 22:54
 5/8 A kérdező kommentje:

Istenem ._.

Ha valakinek esetleg lesz még ilyen problémája, nekem azzal oldódott meg, hogy újratelepítettem a messengert, mostmár villog.

*facepalm*

2019. okt. 18. 23:03
 6/8 anonim ***** válasza:
👍😀
2019. okt. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez legyen a legnagyobb baj.
2019. okt. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Elég zavaró, ha nem jelzi a telefon, hogy van-e értesítésem, vagy sem, egyszerűbb, ha csak simán ránézek a telefonra, és látom, hogy írtak.

De elnézést, hogy engem zavart.

2019. okt. 21. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!