Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekomnál mit jelent a...

Telekomnál mit jelent a lentebb lévő, hang csomag kifejezés? Perc alapú csomagot választottam, arra vonatkozna ez?

Figyelt kérdés

Weboldaluk ezt írja:


Havi díj nélküli hang csomag esetén csak a 3 GB-os vagy a 10 GB-os mobilinternet választható.A hang díjcsomagok mellé nem lehet igénybe venni a következő szolgáltatásokat: Családbarát, Netplusz szolgáltatások, Korlátlan opciók (böngészés és e-mail, közösségi oldalak, navigáció) szolgáltatások. Jelenlegi díjcsomagról váltás után a fenti szolgáltatások nem vehetők már igénybe.



2019. okt. 19. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Ami oda van írva, arra vonatkozik.


"Perc alapú csomagot választottam, arra vonatkozna ez?"


Legnagyobb tudomásom szerint minden hazai szolgáltató így számolja el a díjakat, legalábbis magánszemély esetében, vállalkozás szinten nem tudom.

2019. okt. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"mit jelent a lentebb lévő, hang csomag kifejezés?"

Szerinted?

A telefon szolgáltatások két fő részre oszthatóak. Az egyik adat, a mások hang formájában kommunikál.

Ha beszélni szeretnél valakivel, azt a hang segítségével teheted meg (a te hangod a hívott fél fogja hallani és te az övét). Továbbá van lehetőség adat kommunikációra, ezt a mobilinternet teszi lehetővé.

Azért, hogy a szolgáltató besorolhassa a kommunikáció típusait, díjcsomagokat hozott létre, így egységesíthető és előre kiszámítható a használat után fizetendő díj.

Ha te olyan csomagot választasz, pl. a tabletedhez, amivel nem lehet telefonálni, csak netezni, akkor az ott leírt feltételek szerint biztosítják az ezen túlmenően igénybevehető kedvezményeket.

Azaz ebben az esetben éppen azt részletezi, hogy mi az amit nem vehetsz igénybe.

"Perc alapú csomagot választottam, arra vonatkozna ez?"

Valamilyen feltöltős csomagot választottál inkább, de engedd meg hogy ne találgassunk.

Az ügyfélszolgálat ingyenesen hívható számán személyreszabott egyéni információkat kaphatsz a számodra elérhető szolgáltatásokról.

2019. okt. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, elmagyaráztam volna érthetőbben is de pontosan annyira tudatlan vagyok e témában amennyire látszott is:)

Évek óta telefonnal vásárolt díjcsomagom volt, ami drágább a telefon értéke miatt. Most viszont megláttam egy olyat hogy 0ft alapdíja van és ezenfelül amit telefonál az ember. Eddig volt 6990 hiába nem telefonáltam, ezért neveztem ezt amit most láttam hogy perc alapú.

A kérdés megszületésének lényege pedig hogy eddig ingyen böngésztem facet instagrammot messengert stb anélkül hogy adatforgalomba került volna, és a kimásolt mondat miatt nem voltam benne biztos hogy ez így is marad :)

2019. okt. 20. 15:57
 4/5 anonim ***** válasza:

"a kimásolt mondat miatt nem voltam benne biztos hogy ez így is marad :)"

A választott csomagokhoz egyedi kedvezmények járnak, vagy nem járnak.

Mivel még mindig nem tudjuk mit választottál, így csak arra hagyatkozhatsz, hogy figyelmesen elolvasod a tájékoztatókat, vagy rákérdezel az ügyfélszolgálatnál.

2019. okt. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy melyik csomagba léptél be, ezt több helyen is megtudod nézni: szerződés, Telekom weboldalán a saját fiók menüben.
2019. okt. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!