Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok olyan képernyő felvevő...

Tudtok olyan képernyő felvevő appot androidra, ami NEM a külső hangokat veszi fel?

Figyelt kérdés

2019. okt. 20. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem! :/ Képernyőfelvevő az, amikor a telefonon lemented képnek azt, amit éppen látsz a kijelzőn, mindent! Ez minden okostelefonon van gyárilag, de ez csak képet csinál, videót nem, így hangot sem rögzít!
2019. okt. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1# Szia! Máshol is pont ugyanezt kérdezték, és ugyanezt akarták, valahogy mégsem kötöttek bele....
2019. okt. 20. 16:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocs, de ma időközben láttam ezt az új hülyeséget, hogy ide keverik a kamera megnevezését, pedig ebből egyértelműen inkább a screenshot jött le nekem, azt értelmezve válaszoltam! :/
2019. okt. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%

Minek válaszolsz ha gyakorlatilag egyáltalán nem értesz hozzá???

Egyébként kedves kérdező

Tudtommal a Mobizen nevezetű applikáción tudsz olyat beállítani hogy csak a telefon hangját rögzítse képernyő rögzítés közben és a külső hangokat azaz a mikrofont ne!


Istenem, de utálom az ilyen idiótákat akik csak válaszolnak, de azt sem tudják hogy mire...

2019. okt. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2019. okt. 30. 13:47
 6/6 anonim ***** válasza:

#4 gyakorlatilag nem az ő hibája, tényleg sokan keverik a kamerát, a képernyő RÖGZÍTŐ-t, és a képernyő FELVEVŐ-t.

Abban remélem egyetértünk, hogy ez a 3 amit felsoroltam, külön dolgok.

2019. nov. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!