Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hány telefonszám lehet a...

Hány telefonszám lehet a T-Mobilnál egy magánszemélynek? Illetve lehet-e a jelenlegi számunkat törültetni a rendszerből?

Figyelt kérdés

Olyan jelegű problémám van, hogy jó pár fura "ember" rejtett számon hívogat mindenféle baromsággal és nem tudok tőlük szabadulni már jó fél éve..


A lényeg, hogy van két telefonszámom az egyik amit használok azt hivosgatják, a másikat a nagyszüleimnek adtam amikor vettem egy új telefont és sajnos mind a kettő nyilvános, szóval bármilyen börtöntöltelék kiderítheti a számom, illetve a nevem. Így tehát szeretnék megszabadulni a jelenlegi telefonszámomtól, egyszerűen kitörültetni és venni egy másik simkártyát amit letitkosítatnék és csak a közeli ismerősöknek adnám meg.

Milyen lehetőségeim vannak?


2010. júl. 16. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
annyi lhet amennyit szeretne a magánszemély:a másik felét meg nem hiszem...szerintem csak úg ha hagyod hogy lejárjon:)
2010. júl. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Policájnak tessék szólni majd lekoptatja a mogyoróagyúakat.
2010. júl. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 d,jpt L válasza:
kárhány számod lehet, DE! Régi számot letiltatni csak akkor lehet, ha előfizetéses a simkártya. Amennyiben nem az, 3ezer forint fejében visszakapod a régi számod, de ez nem ideális akkor, ha a telefon elveszett például.
2010. júl. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Cimbora!

Ha akarod, a számegyenesről is törlik a te számodat. Ezentúl ott csak egy nagy fekete lyuk lesz.

Te paranoiás vagy. Miből gondolod, hogy ha valaki telefonkönyvet böngész, az börtöntöltelék? Mo-n legalább 6 millió nyilvános szám lehet. De a töltelékek csak téged keresnek. Menj be ( hívd fel) a szolgáltatódat, mondd el amit akarsz, és segítenek.

2010. júl. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű veszel egy sim kártyátz kéred a szám titkosítását a másikat meg hagyod lejárni pl. nem töltöd fel és egy idő után kivonják a forgalomból.
2010. júl. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kártyás telefon száma sehol sem jelenik meg nyilvánosan. Vagyis csak az tudja meg, akinek megmondom. De ha nem mondom meg senkinek, akkor nem is fog telefonálni nekem senki sem. Le kell titkosíttatni a számot, és a titkot jól elásni az erdőben.
2010. júl. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!