Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Összes telefonszám átküldése...

Összes telefonszám átküldése SE telefonról Blackberry-re?

Figyelt kérdés
Bluetooth-on keresztül próbáltam az összes telefonszám átküldése funkciót, de nem ment... :(
2011. okt. 15. 09:58
 1/2 anonim válasza:

Telefonrol simre mented a szamokat, aztan a simet atrakod es onnan atmented a blackberrydre.

En meg nem okostelefonon is megtudtam ezt csinalni szoval okostelefonon tuti nem lehet gond.


El ne kezd egyesevel atirni a szamokat, mint ahogy egy cegvezeto ismeros csinaltatta az egyik dolgozojaval...

2012. máj. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos a sim kártyára 250-et lehet, nekem meg 950 van. Köszönöm a válaszod sajnos ritkán nézem. A problémát nem sikerült végül teljesen megoldani.
2012. aug. 5. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!