Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy 15 hónapos iPhone...

Apafej71 kérdése:

Van egy 15 hónapos iPhone X-em. Az akksija 97 %-os állapotú, de naponta többször kell töltenem. Igaz, hogy sokat olvasgatok rajta, de amikor megvettem, akkor is így volt, mégis kibírt egy napot?

Figyelt kérdés
Az Apple-nél azt mondták, hogy semmi gond vele, meg a használattól van, de szerintem nem. Valakinek valamilyen ötlete van erre?

2019. okt. 22. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem iphone, de nekem samsunggal volt ilyen, hogy túl gyorsan merült.

Arra is azt mondták, hogy sokat nyomkodom, és azért. pedig szerintem nem.


Aztán végül egy szoftverfrissítés oldotta meg a problémát.

2019. okt. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Morzsi007 ***** válasza:
A 97% az normális. Szofterfrissítés, ha lesz új majd lehet megoldja, talán a jelenlegi ios a probléma. Esetleg egy újraindítást próbálj meg.
2019. okt. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De mi van, ha az àllapotmérés csak parasztvakítás? Újraindítás, SW-frissítés is megvolt már.
2019. okt. 22. 13:19
 4/6 Morzsi007 ***** válasza:
Ezzel sajnos nem tudsz sok mindent kezdeni, mégha parasztvakítás is. Pár iphone-ban már cseréltem akksit és annyit tudok mondani, hogy egyik sem hozta azt a szintet, amit egy új telefon nyújt. A gyári akksik jó minoségűek, persze mindig akad egy-egy, ami gyári hibás is lehet. Nincs felpuposodva a hátlap?
2019. okt. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem púpos a hátlap.
2019. okt. 22. 19:29
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem a most vásárolt xs max másfél napot bír ki.

Nagyon nagyban függ attól, hogy hogyan használod. Pl elalváskor be teheted repülő üzem módba.

Milyen szinkronizálások vannak bekapcsolva. Mekkora fényerőn használod.

2019. okt. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!